جمعه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۰
»   اقتصادی, بانک و بیمه  »   پرداخت خسارت پلاسکو پس از ارزیابی و فک پلمپ
۱۸ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۹:۵۷

مدیر بیمه‌های آتش سوزی بیمه سامان گفت:

پرداخت خسارت پلاسکو پس از ارزیابی و فک پلمپ

مدیر بیمه‌های آتش سوزی بیمه سامان با بیان این که تنها یکی از واحدهای ساختمان پلاسکو بیمه نامه آتش سوزی بیمه سامان را دارد گفت از آنجا که قسمتی از ساختمان سالم است، پرداخت خسارت پلاسکو پس از ارزیابی و فک پلمپ آن است.

فریبا نقی‌پور اظهار کرد: به محض وقوع حادثه ساختمان پلاسکو با بررسی انجام گرفته مشخص شد تنها یک واحد در طبقه زیرین پاساژ تحت پوشش بیمه آتش سوزی بیمه سامان است.

وی افزود: شرکت بیمه سامان در تماسی که در ساعات اولیه حادثه با بیمه‌گذار گرفت، یادآور شد که در اسرع وقت خسارت وارده را کارشناسی و پرداخت می‌کند.

مدیر بیمه‌های اتش سوزی بیمه سامان ادامه داد: با هماهنگی‌های صورت گرفته آماده پرداخت خسارت واحد مربوط شدیم که خبر سالم بودن طبقات زیرین پاساژ و عدم امکان بازدید را دریافت کردیم.

فریبا نقی‌پور با بیان این که فعلا ساختمان پلاسکو پلمپ است تاکید کرد با مکاتبات صورت گرفته با بیمه مرکزی به محض فک پلمپ ساختمان و امکان بازدید، خسارت بیمه گذارمان را ارزیابی و پرداخت می‌کنیم.

وی بیان کرد: در حال حاضر پرداخت خسارت کارت‌خوان‌هایی که در ساختمان پلاسکو تحت پوشش بیمه آتش سوزی شرکت بیمه سامان بودند را شروع کردیم.

نقی‌پور در پاسخ به اینکه آیا از زمان حادثه پلاسکو تاکنون فروش بیمه نامه‌های آتش سوزی افزایش یافته است گفت: از زمان وقوع حادثه فوق، میزان تقاضا برای خرید بیمه نامه‌های اتش سوزی در بین مردم افزایش یافته است. امیدوارم که فرهنگ بیمه در کشور روز به روز ارتقا یابد.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , بانک و بیمه

به نقل از اقتصاد آنلاین، برخی از این شرکت ها عبارتند از: «کنور»: شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبا نور از واگذاری ۳۹۲میلیارد تومان سهام شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات خبر داد. «شنفت» و «شرانل»: شرکت‌های نفت پارس و نفت ایرانول...
محمد جواد آذری جهرمی گفت: امروز با ثبت یک درخواست در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات، به عنوان یک شهروند، تقاضا دادم که کلیه قراردادهای درآمدزا و هزینه‌های باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از سال ۱۳۸۵ -که قطعا محرمانگی ندارند- منتشر شود.  به...

مطالب مرتبط با برچسب

ارائه خدمات بیمه ای متنوع و با کیفیت به اشخاص حقیقی در منطقه خاورمیانه و کشورهای مشترک المنافع (CIS) با رویکرد نوآورانه. نمایندگی بیمه سامان کد 4842 با مدیریت سرکار خانم حاتمی، در انواع رشته های بیمه اموال، اشخاص و مسئولیت...
نیکسا درمان مرکز تخصصی شناسایی و معرفی بهترین بیمه درمان تکمیلی با بهره‌مندی از تجربه یک دهه مدیران نمایندگی نمایندگی کد ۱۸۹ شرکت بیمه سامان راه‌ اندازی شده است. نیکسا درمان مفتخر است خدمات بیمه‌ای خود را با همکاری شرکت بیمه تکمیلی...