جمعه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, اقتصادی, انرژی, بین الملل  »   پرداخت غرامت قطع ناگهانی برق به مشترکان خسارت دیده
۹ خرداد ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۰۰

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی :

پرداخت غرامت قطع ناگهانی برق به مشترکان خسارت دیده

علی رضا صبوری گفت:اخذ و صـرفاً جهـت بیمـه خسارات مالی و جانی از طریق شرکتهای بیمه برگزاری مناقصه اقدام کنند.

علی رضا صبوری  گفت:سال گذشته ۳۰۰ گزارش درخواست غرامت مردم به این شرکت رسید و با بررسی هایی که انجام شد ۲۵۶ مورد تایید و به آن ها غرامت پرداخت شد.در واقع  ۸۵درصد خسارت های مردمی تایید شده است.

طبق ماده ۱۲ قانون الحاق به هر یک از وزارتخانه های نفت و نیرو از طریق شرکت‌های تابع ذی ربط اجازه داده می شود مبلغی را که طبق قوانین بودجه سنواتی در قبوض گاز و برق برای هر واحد مسکونی و تجاری تعیین می شود، اخذ و صـرفاً جهـت بیمـه خسارات مالی و جانی اعم از فوت و نقص عضو و جبران هزینه های پزشکی ناشی از انفجار، آتش سـوزی و مسـمومیت مشترکان شهری و روستایی و سکونتگاهی عشایری گاز و برق از طریق شرکتهای بیمه برگزاری مناقصه اقدام کنند.

از جمعیت ۸۶۳ هزار نفری استان خراسان شمالی ۳۵۳ هزار و ۶۹۸ خانوار مشترک شرکت توزیع برق هستند که ۸۴ درصد مشترک بخش خانگی و مابقی نیز در بخش خدمات، صنعت، کشاورزی و سایر مصارف هستند و طبق آمار رسمی حدود  ۹۹.۹ از خانوارهای شهری و روستایی این استان از نعمت روشنایی برق برخوردارند.

میانگین مصرف مشترکان خانگی برق ۲۰۰ مگاوات است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی  , انرژی  , بین الملل

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از: «شراز»، «شبریز» و «شبندر»: شرکت‌های پالایش نفت شیراز، تبریز و بندرعباس از تغییر نرخ نفت خام و فرآورده‌ها در اسفند ۹۸ خبر دادند. «غگل»: شرکت شرکت گلوکوزان اطلاعات حاصل از برگزاری...
به نقل از ایسنا،یک تابلو نقاشی که توسط «دیوید بویی» ـ خواننده و هنرپیشه انگلیسی ـ خلق شده است، انتظار می‌رود در یک حراجی آنلاین هزاران دلار فروخته شود. این نقاشی یکی از ۴۷ اثری است که توسط «بویی» در فاصله...

مطالب مرتبط با برچسب