دوشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
»   اقتصادی, صنعت و معدن  »   پرداخت مالیات 330 شرکت تولیدی بزرگ
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ , ساعت ۱۳:۴۳

پرداخت مالیات ۳۳۰ شرکت تولیدی بزرگ

رحیم بنامولایی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان البرز که با حضور وزیر کشور در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد،اظهار داشت: استان البرز قطب تولید ماکارونی در کشور است و ۸۵ درصد ماکارونی مصرفی کشور در استان البرز تولید می‌شود.

وی با بیان اینکه ۳۰ هزار تن از گندم مورد استفاده البرز در صنعت ماکارونی مورد استفاده قرار می‌گیرد، افزود: برای تولید ۸۵ درصد از میزان تولید ماکارونی کشور سالانه ۷۰۰ هزار تن گندم در استان البرز مورد نیاز است.

بنامولایی با بیان اینکه استان البرز از ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه تولید برخوردار است،عنوان کرد: ۳۳۰ شرکت بزرگ تولیدی در استان البرز مالیات خود را در تهران پرداخت میکنند که پرونده‌های مالیاتی این شرکت‌ها باید به استان البرز منتقل شود.

برگرفته از سایت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , صنعت و معدن

اقتصاد هند با شروع سال 2020 ضعیف‌ترین رشد سه ماه خود را حداقل در 8 سال گذشته به نمایش گذاشته است. اما بزرگ‌ترین سقوط اقتصاد این کشور هنوز رخ نداده است. سی‌ان‌ان در گزارشی وضعیت اقتصاد هند را بررسی کرده...
بر اساس اعلام مرکز ملی آمار، نرخ بیکاری افراد ١۵سال و بیشتر در سال ١٣٩٨برابر با ١٠.٧درصد بود که نسبت به سال قبل از ۱.۵ درصد کاهش داشته است. بررسی نرخ بیکاری افراد ١٥ ساله و بیش‌تر بر اساس نتایج طرح...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها