یکشنبه, ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, بانک و بیمه  »   پرداخت وام ازدواج ده میلیونی به متقاضیان
۱۷ آذر ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۵۴

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی خبر داد

پرداخت وام ازدواج ده میلیونی به متقاضیان

مدیر کل اعتبارات بانک مرکزی از پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج ده میلیونی به متقاضیان قبل و بعد از ابلاغ قانون بودجه ٩٥ خبر داد.

میرمحمد صادقی در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران در خصوص وضعیت تسهیلات دهی بانک ها گفت: به بانک ها ابلاغ شد تا همه افراد متقاضی را مشمول پرداخت وام  ازدواج ده میلیونی کنند که بر این اساس از ابتدای سال ٩۴ تا شانزده آذر سال قبل ۵٨٠ هزار فقره وام ازدواج به میزان دو هزار و ۴۵۰میلیاردتومان پرداخت شد؛  امسال نیز ۵٩٠ هزار نفر مبلغ۵ هزار و ۴٠٠ میلیارد تومان وام گرفتند.

وی ادامه داد:در سال جاری به  ۹۰ هزار نفر در مردادماه، ١١٠ هزار نفر در شهریور، ۹۰ هزار نفر در مهر ماه  و ٨۶ هزار نفر در  ابان ماه تسهیلات ده میلیون تومانی پرداخت شده است.

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی افزود: در بخش قرض الحسنه ازدواج پس از ابلاغ قانون بودجه ٩۵ که بانکها را مکلف به ارایه پرداخت وام ازدواج ده میلیونی کرده بود، پرداخت وام ها آغاز شد که بر این اساس مقرر شد تمامی متقاضیان قبل و بعد از ابلاغ بودجه، مشمول پرداخت وام شوند.

به گفته میرمحمد صادقی، هفده هزار نفر ایثارگر از تسهیلات بیست میلیون تومانی دریافت کرده اند که رشد دو تا سه برابری داشته است.

 همچنین وی اظهار کرد: از ابتدای راه اندازی سامانه تاکنون ٨ میلیون و ٢٠٠ هزار نفر وام ازدواج گرفته اند.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , بانک و بیمه

حسین موسوی ،در حاشیه افتتاح و واگذاری مرکز طب کار به شبکه بهداشت و درمان به خبرنگاران گفت: این مرکز با صرف اعتباری در حدود ۷۵۰ میلیون تومان ساخته و به عنوان اولین مرکز طب کار در سطح شهر خدمات...
به نقل از ایرنا، رمان «هری‌پاتر و سنگ جادو»یکی از ۵۰۰ نسخه از چاپ اول نخستین جلد از مجموعه فانتزی هری پاتر است که در سال ۱۹۹۷ میلادی منتشر شد. گذر ۳۰۰ نسخه از این ۵۰۰ کتاب به کتابخانه‌ها افتاد و بسیاری از...

مطالب مرتبط با برچسب