پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   پرداخت ۷ هزار و ۷۳۰ میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران
۳ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۳۰

پرداخت ۷ هزار و ۷۳۰ میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران

سخنگوی دولت از خرید ۷ میلیون و ۲۵۰ هزار تن گندم به ارزش ۹ هزار و ۴۹۰ میلیارد تومان تا ۲ مرداد از گندمکاران خبر داد و گفت: تاکنون ۷ هزار و ۷۳۰ میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران پرداخت شده است.

مخمدباقر نوبخت در نشست خبری امروز (سه شنبه) نرخ تورم سالانه در تیرماه ۷.۶ و در خرداد ۷.۴ درصد بوده و نرخ تورم نقطه به نقطه در تیر ۸.۹ و در خرداد ۹.۴ درصد اعلام کرد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: تا ۲ مرداد ۷ میلیون و ۲۵۰ هزار تن گندم به ارزش ۹ هزار و ۴۹۰ میلیارد تومان از گندمکاران خریداری شده که تا این تاریخ ۷ هزار و ۷۳۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.

سخنگوی دولت ادامه داد: مشکلی با بعضی دوستان داریم که حرفی را می‌پرانند و می‌روند مثلا می‌گویند هزینه‌های جاری خیلی زیاد است و کمش کنید. ما خیلی از این رهنمون تشکر می‌کنیم، اما فقط بگویند از کدام هزینه جاری کم کنیم و به عمرانی اضافه کنیم؟ از بازنشستگان و آموزش‌وپرورش یا از بهداشت‌ودرمان و نیروهای مسلح یا از سوبسید گندم؟

نوبخت همچنین اعلام کرد: آخرین تعداد تحویل تاکسی‌های جایگزین به جای تاکسی‌های فرسوده ۵۲ هزار و ۳۱۳ دستگاه بوده است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها