چهارشنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۱
»   امور زیربنایی  »   پروژه اجرای پل b0 (حصار) و پل b20 (باغستان) شهر کرج در مرحله مناقصه
19 مرداد 1401 , ساعت 21:42

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت :

پروژه اجرای پل b0 (حصار) و پل b20 (باغستان) شهر کرج در مرحله مناقصه

عضو شورای اسلامی شهر کرج در ادامه صحبت های خود از اقدام مدیریت شهری در خصوص اجرای پل b0 (حصار) و پل b20 (باغستان) خبر داد و افزود: در صورتی که بهانه های اجرایی به اتمام رسیده باشد به امید خدا در حال حاضر این پروژه ها در آستانه برگزاری مناقصه هستند.

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: معطل ماندن پروژه بزرگراه شمالی نتیجه کوتاهی شهرداری در وظایف است و این در حالی است که برای توجیه این کوتاهی ها از پروژه بت ساخته و به جای ارائه خدمات شاهد بهانه هایی هستیم که از این نهاد ارائه می شود.

علیرضا رحیمی با تشریح برخی موانعی که بر سر پروژه بزرگراه شمالی قرار گرفته است، به عدم امکانات لازم در این زمینه اشاره کرد و افزود: یکی از کاستی های اتمام پروژه یاد شده، جرثقیل مورد نیاز بود که بالاخره و پس از سه ماه تاخیر به کرج رسیده است.

وی همچنین از ضعف پشتیبانی مالی این پروژه از سوی شهرداری سخن گفت و افزود: حمایت و تزریق مالی به این پروژه مهم در طول سال جاری کمتر از ۳میلیارد تومان است و این در روند تسریع و اجرای پروژه به نوعی فاجعه به شمار می رود و نشان دهنده این است که پروژه در اولویت چندم قرار گرفته است. 

رحیمی اضافه کرد: حتی شهرداری در خصوص جذب سرمایه و تعریف فرصت سرمایه گذاری در طول مسیرپروژه نیز بی توفیق بوده است.

این عضو شورا با اشاره به کوتاهی شهرداری در دیگر موارد مربوط به پروژه بزرگراه شمالی از ادامه تخریب ساختمان معروف لیدوما یاد کرد و گفت: انجام این امر به تکمیل قرارداد تملک ساختمان مجاور گره خورده که متاسفانه در این مورد نیز نتیجه ای حاصل نشده است.

وی ضمن ابراز تاسف از رویکرد شهرداری در به تاخیر انداختن پروژه یاد شده، عنوان کرد: درصورت ثباتِ رویکرد و دیدگاه فعلی شهرداری به این پروژه مهم ترافیکی، کمی عمیق‌تر و دقیق‌تر در این خصوص اطلاع‌رسانی خواهد شد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج در ادامه صحبت های خود از اقدام مدیریت شهری در خصوص اجرای پل b0 (حصار) و پل b20 (باغستان) خبر داد و افزود: در صورتی که بهانه های اجرایی به اتمام رسیده باشد به امید خدا در حال حاضر این پروژه ها در آستانه برگزاری مناقصه هستند.

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی

نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان در چهارم مهرماه ماه ۱۴۰۱ محل بحث و گفت‌وگو پیرامون موضوع رسیدگی به جبران خسارت‌های اموال عمومی، توجه به برگزاری تئاترها و رویدادهای فرهنگی و توجه بیش‌از پیش به هفته گردشگری بود. بررسی خسارات‌...
 عدم اشتغالزایی و تولید مناسب و عدم تحقق وعده‌های مالک کارخانه آزمایش مرودشت، این کارخانه را پس از سال‌ها آزمون و خطاهای بی‌پایان در مسیر مزایده چندباره قرار داده است؛ تا جایی که مشخص نیست این کارخانه چه زمانی به...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها