جمعه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۸
»   اجتماعی, اقتصادی  »   پویایی اقتصاد کشور در حمایت از بخش تولید است!
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ , ساعت ۱۳:۵۷

پویایی اقتصاد کشور در حمایت از بخش تولید است!

جشن بازگشت ۷۵ واحد صنعتی راکد مازندران به چرخه تولید در سالن سازمان مدیریت و برنامه ریزی این استان با حضور مسوولان برگزار  شد. رئیس اتاق بازرگانی مازندران در این مراسم، در سخنانی گریزی به نامگذاری سال ها در یک دهه اخیر از سوی مقام معظم رهبری داشت و اعلام کرد که این نامگذاری ها در واقع یک کد و نشانه ای برای ماست که هر سال باید الگوی عملی خود قرار دهیم.
عبداله مهاجر دارابی با بیان اینکه امسال سال رونق تولید است و هنوز راه بسیاری تا رسیدن به این هدف داریم، اظهار داشت: حتی اگر هر سال بخشی از مشکلات اقتصادی خود را رفع می کردیم، اکنون به این نقطه نمی رسیدیم که بسیاری از واحدهای صنعتی و تولیدی ما با مشکلات ریز و درشتی مواجه باشند.
وی اتاق مازندران را حامی بخش خصوصی معرفی کرد که قطعاً باید بازگوکننده مطالبات این بخش باشد و گفت: از هر تریبونی که لازم باشد درباره دغدغه های این بخش صحبت خواهم کرد.
نماینده بخش خصوصی مازندران، یکی از مشکلات فعلی را در ارزش افزوده عنوان و بیان کرد: به دولت هم نامه زدیم و گلایه های فعالان اقتصادی را منعکس کردیم اما علیرغم همه پیگیری ها هنوز در این بخش شاهد اجرای قانون نیستیم.
رئیس اتاق مازندران، اشاره ای به شرایط درآمدی سال آینده کشور از طریق مالیات کرد و خاطرنشان کرد: اگر قرار باشد تولیدکننده مورد توجه نباشد شرایط بدی را در سال آینده خواهند داشت.
برگرفته از سایت اتاق بازگانی،صنایع،معادن و کشاورزی استان مازندران

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی

مالیات ده درصدی حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاهها که با حفظ رابطه استخدامی به صورت مامور در مراکز آموزشی-درمانی مشغول به کار هستند. دستورالعمل سازمان امور مالیاتی درخصوص چگونگی محاسبه و تعلق مالیات به وجوه پرداختی توسط مراکز آموزشی - درمانی...
ناظم دباغ نماینده اقلیم کردستان در تهران در همایش بررسی چالش‌ها و راهکارهای تخصصی صادرات کالا به عراق با تشکر از مسؤولین این همایش اظهار امیدواری کرد که بتواند رابطه تجاری خود با ایران نسبت به قبل محکم‌تر شود. وی گفت:...

مطالب مرتبط با برچسب

صادرکننده نمونه ملی، صادرات را خط قرمز حیثیت اقتصادی کشور دانست و تأکید کرد: برای صادرکننده جایگاه شخصیتی تعریف نشده تا در زمان بروز مشکل، نهادهای اجرایی برخوردی در شأن وی داشته باشند. محمد یارمحمدی: وضعیت کنونی ما از جنگ که...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها