سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   خودرو  »   پژو ۲۰۰۸ با چه قیمتی به دست مصرف کننده می رسد؟
۱۴ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۳۳

پژو ۲۰۰۸ با چه قیمتی به دست مصرف کننده می رسد؟

هاشم یکه‌زارع (مدیرعامل گروه صنعتی ایران ‌خودرو ) در خصوص اعلام قیمت و شرایط پیش فروش پژو ۲۰۰۸ محصول جدید شرکت ایران خودرو، اظهار کرد: بعد از انعقاد قرارداد با پژو، نخستین محصول مشترک شرکت ایکاپ در فاصله‌ای کم به مرحله تولید رسید و پیش فروش آن نیز انجام شد.

وی با اشاره به حجم بالای درخواست برای ثبت‌نام در طرح پیش فروش این محصول اضافه کرد: بروز برخی مشکلات در زمان ثبت‌نام، به دلیل حجم بالای تقاضا و ترافیک در اینترنت و درگاه بانکها در زمان ثبت نام بر می‌گردد.

همچنین، مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با اشاره به رقبای پژو ۲۰۰۸ در بازار ایران بیان کرد: محصولات مشابه این محصول در بازار ایران با قدرت موتور به مراتب ضعیف‌تر با قیمت بالای ۱۳۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

پایان خبر – ن ش 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع خودرو

دکتر پیمان صابریان گفت:پیشرفت های خوب و قابل توجهی را به نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری داشتیم و دکتر کولیوند زحمات زیادی داشتند.  هدفمان این است که بتوانیم خدمات و امکانات با کیفیتی به مردم ارائه کنیم.  با تامین بودجه،...
هادی علیرضایی  گفت: شرکت بهره‌برداری مترو، سفارشی به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان برای خرید تجهیزات مختلف مانند سیگنالینگ ناوگان، برق، تاسیسات و مخابرات ثبت کرده است تا خرید این تجهیزات از سوی شرکت سرمایه‌گذاری شهر انجام شود که بخشی از آن...

مطالب مرتبط با برچسب