سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   پیشروهای بازار بورس کالا در طی هفته اخیر
۱۲ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۲۵

پیشروهای بازار بورس کالا در طی هفته اخیر

به نقل از بورس کالای ایران، طی هفته اخیر در بخش داخلی تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۳۸ هزار و ۷۲۹ تن انواع کالا به ارزش یک هزار و ۳۳۳ میلیارد ریال دادوستد شد که از این میزان ۵ هزار و ۲۱۰ تن آن به مس اختصاص داشت، این در شرایطی است که ۲۲ هزار و ۸۵۶ تن فولاد، ۵۲۰ تن آلومینیوم، ۱۰ هزار تن کک و ۱۴۰ تن کنسانتره مولیبدن از سوی مشتریان خریداری شد.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز ۱۵۵ هزار و ۶۸۳ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۲ هزار و ۸۳۶ میلیارد ریال به فروش رسید.

در این تالار، ۱۱ هزار و ۶۰۰ تن قیر، ۴۲ هزار و ۶۸۹ تن مواد پلیمری، ۵۲ هزار و ۴۶۰ تن وکیوم باتوم، ۲۳ هزار و ۵۰۰ تن لوب کات، ۲۲ هزار و ۵۱۹ تن مواد شیمیایی، ۲ هزار  و ۸۰۰ تن گوگرد و همچنین ۱۱۵ تن روغن خریداری شد. این تالار همچنین داد و ستد ۷ هزار و ۷۵۰ تن گندم، ۷ هزار و ۱۵۰ تن شکر سفید، ۳۰۰ تن ذرت، ۲۰۰ تن کنجاله و ۲۹ هزار و ۲۸۱ تن جو دامی را طی این هفته تجربه کرد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

پیروز کرمی گفت:سرانه دانش آموزی در مدارس  کهگیلویه و بویراحمد ۸.۲ درصد بوده که نسبت به متوسط کشور که تقریبا ۵.۲ می باشد سرانه آموزشی نسبتا خوبی را در استان داریم.  در سال گذشته ۱۷۴ کلاس درس توسط سازمان نوسازی مدارس کهگیلویه...
دکتر پیمان صابریان گفت:پیشرفت های خوب و قابل توجهی را به نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری داشتیم و دکتر کولیوند زحمات زیادی داشتند.  هدفمان این است که بتوانیم خدمات و امکانات با کیفیتی به مردم ارائه کنیم.  با تامین بودجه،...

مطالب مرتبط با برچسب