سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   پیشنهاد ادغام فرمانداری شمیرانات به فرمانداری تهران
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۲:۴۸

پیشنهاد ادغام فرمانداری شمیرانات به فرمانداری تهران

فرماندار تهران از پیشنهاد ادغام فرمانداری شمیرانات به فرمانداری تهران خبر داد و گفت: زمینی در کنار حرم امام خمینی (ره) درنظر گرفته شده تا شبکه استانی صداوسیمای استان تهران در آن ساخته شود.

به نقل از مهر، عیسی فرهادی در پاسخ به پرسشی در خصوص اینکه پرونده افزایش فرمانداری‌ها به کجا رسید؟ گفت: به دنبال افزایش بخشداری‌ها هستیم. چهار سال اول دولت تقسیمات کشوری بسته شده بود و حالا در دولت دوازدهم پیشنهاد ما این است که فرمانداری شمیرانات به فرمانداری تهران الحاق شود و ده بخشداری جدید با چارت جدید تعریف شود.

وی در ادامه با اشاره به لزوم ایجاد شبکه استانی تهران خاطر نشان کرد: زمینی در کنار حرم امام خمینی (ره) در نظر گرفته شده تا شبکه استانی صداوسیمای استان تهران در آن ساخته و به بهره‌برداری برسد.

فرهادی اظهار داشت: با توجه به ۱۵ میلیون جمعیت استان تهران می‌طلبد تا تهران هم، شبکه استانی داشته باشد. البته بودجه این کار باید با رسانه ملی و استانداری مشترک باشد و ما ظرفیت آن را داریم که این شبکه را دو ساله به بهره‌برداری برسانیم.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...
سید موسی موسوی گفت:بهسازی و تعریض محور «اسیر- مهر- وراوی» از ابتدای ورود به مجلس در دستور کار ما بود و برای این مهم جلساتی را با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری کشور، رئیس سازمان برنامه و بودجه...

مطالب مرتبط با برچسب