سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   سیاسی  »   پیشنهاد ما این است که چهار نفر کاندیدا شوند
۷ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۴۴

عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلان مجلس:

پیشنهاد ما این است که چهار نفر کاندیدا شوند

عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلان مجلس گفت: درباره نائب رئیسی نیز پیشنهاد ما این است که چهار نفر کاندیدا شوند، یعنی ۲ نائب رئیس قبلی به علاوه ۲ کاندیدای دیگر از ۲ فراکسیون دیگر.

به نقل از مهر، بهروز نعمتی در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس، در جمع خبرنگاران درباره آخرین نتایج رایزنی‌های صورت گرفته در مورد ترکیب هیأت رئیسه مجلس در سال جاری اظهار داشت: مذاکرات مختلفی رخ داده، ولی سوال ما این است که اگر به خروجی منتج شده باشد، پس بحث‌های بعدی برای چیست؟

وی با اشاره به پیشنهاد روز جمعه علی مطهری نماینده مردم تهران در نشست مشترک با فراکسیون مستقلان گفت: ایشان پیشنهاد داد که گزینه ریاست مجلس مشترک باشد و منشی‌ها و کارپردازان نیز به صورت ۳ نفر از هر فراکسیون تعیین شوند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: درباره نائب رئیسی نیز پیشنهاد ما این است که چهار نفر کاندیدا شوند، یعنی ۲ نائب رئیس قبلی به علاوه ۲ کاندیدای دیگر از ۲ فراکسیون دیگر.

نعمتی افزود: در آنجا دوستان از آقای مطهری خواستند این پیشنهاد را در فراکسیون خود مصوب کرده و سپس به جلسه مشترک میان ۳ فراکسیون بیاورد و این آخرین پیشنهادی است که در ۳ فراکسیون انجام شده است.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون مستقلان مجلس در پاسخ به سؤالی درباره انتشار خبری مبنی بر اینکه این فراکسیون به دنبال حذف علی مطهری از هیأت رئیسه است، تصریح کرد:‌ این یک دروغ بزرگ است و ریشه در شیطنت برخی دوستان دارد تا این وحدتی که در انتخابات ریاست جمهوری ایجاد شده، به هم بزنند؛ در واقع این ها به دنبال سهم‌خواهی‌های دیگری هستند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع سیاسی

به نقل از ایسنا،انجمن علمی مهندسی عمران و محیط‌زیست دانشگاه تربیت مدرس با همکاری انجمن علمی عمران دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی عمران ایران و انجمن‌های علمی عمران برتر کشور، وبینار «طبقه‌بندی و قواعد کلی...
محمد جواد آذری جهرمی گفت: امروز با ثبت یک درخواست در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات، به عنوان یک شهروند، تقاضا دادم که کلیه قراردادهای درآمدزا و هزینه‌های باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از سال ۱۳۸۵ -که قطعا محرمانگی ندارند- منتشر شود.  به...

مطالب مرتبط با برچسب

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری مراسم وداع با شهدای حوادث تروریستی روز گذشته تهران در مجلس خبر داد. به نقل از ایسنا، بهروز نعمتی اظهار کرد: ساعت 10 صبح فردا (جمعه) مراسم وداع با شهدا با حضور روسای...