شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
»   سیاسی  »   پیشنهاد ما این است که چهار نفر کاندیدا شوند
۷ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۴۴

عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلان مجلس:

پیشنهاد ما این است که چهار نفر کاندیدا شوند

عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلان مجلس گفت: درباره نائب رئیسی نیز پیشنهاد ما این است که چهار نفر کاندیدا شوند، یعنی ۲ نائب رئیس قبلی به علاوه ۲ کاندیدای دیگر از ۲ فراکسیون دیگر.

به نقل از مهر، بهروز نعمتی در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس، در جمع خبرنگاران درباره آخرین نتایج رایزنی‌های صورت گرفته در مورد ترکیب هیأت رئیسه مجلس در سال جاری اظهار داشت: مذاکرات مختلفی رخ داده، ولی سوال ما این است که اگر به خروجی منتج شده باشد، پس بحث‌های بعدی برای چیست؟

وی با اشاره به پیشنهاد روز جمعه علی مطهری نماینده مردم تهران در نشست مشترک با فراکسیون مستقلان گفت: ایشان پیشنهاد داد که گزینه ریاست مجلس مشترک باشد و منشی‌ها و کارپردازان نیز به صورت ۳ نفر از هر فراکسیون تعیین شوند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: درباره نائب رئیسی نیز پیشنهاد ما این است که چهار نفر کاندیدا شوند، یعنی ۲ نائب رئیس قبلی به علاوه ۲ کاندیدای دیگر از ۲ فراکسیون دیگر.

نعمتی افزود: در آنجا دوستان از آقای مطهری خواستند این پیشنهاد را در فراکسیون خود مصوب کرده و سپس به جلسه مشترک میان ۳ فراکسیون بیاورد و این آخرین پیشنهادی است که در ۳ فراکسیون انجام شده است.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون مستقلان مجلس در پاسخ به سؤالی درباره انتشار خبری مبنی بر اینکه این فراکسیون به دنبال حذف علی مطهری از هیأت رئیسه است، تصریح کرد:‌ این یک دروغ بزرگ است و ریشه در شیطنت برخی دوستان دارد تا این وحدتی که در انتخابات ریاست جمهوری ایجاد شده، به هم بزنند؛ در واقع این ها به دنبال سهم‌خواهی‌های دیگری هستند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع سیاسی

محاکمه نخست وزیر سابق کویت به اتهام فساد مالی تهران- ایرنا- کمیته تحقیقات دادگاه وزیران ، حکم رسیدگی به پرونده «جابر المبارک» نخست وزیر پیشین ، «خالد الجراح» وزیر دفاع سابق و ۴ نفر دیگر از مسئولان این کشور را به...
به گزارش ایرنا، روزنامه الانباء کویت روز یکشنبه به نقل از یک منبع رسمی در شرکت نفت این کشور اضافه کرد که شرکت‌های برنده در این قرارداد، محلی هستند.  به گفته وی شرکت‌های «خالد الخرفی»  برای دو مکان (در شمال و جنوب کویت) و...

مطالب مرتبط با برچسب

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری مراسم وداع با شهدای حوادث تروریستی روز گذشته تهران در مجلس خبر داد. به نقل از ایسنا، بهروز نعمتی اظهار کرد: ساعت 10 صبح فردا (جمعه) مراسم وداع با شهدا با حضور روسای...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها