دوشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۰
»   اجتماعی, امور زیربنایی  »   پیش بینی برقراری شرایط کیفی هوای سالم در تهران
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۱۳

پیش بینی برقراری شرایط کیفی هوای سالم در تهران

بر اساس نتایج پارامترهای هواشناسی پیش بینی برقراری شرایط کیفی هوای سالم در تهران برای ایستگاه مهرآباد، با افزایش میزان ناپایداری جوی از بعدازظهر روز جاری (چهارشنبه ۲۷ بهمن)، سرعت باد روند افزایشی داشته و در برخی ساعات به ویژه در شبانگاه وزش باد شدید ( با بزرگی بین ۷ تا ۱۱ متر بر ثانیه) و بارش پراکنده انتظار می‌رود.

این شرایط تا ساعات صبحگاهی روز پنجشنبه ۲۸ بهمن، ادامه داشته و با کاهش تدریجی میزان ناپایداری جوی از بعدازظهر پنجشنبه، از سرعت باد کاسته خواهد شد. این شرایط در روز جمعه همچنان تداوم داشته و تنها در برخی ساعات وزش باد موثر (بزرگی بین ۳ تا ۵ متر بر ثانیه) انتظار می‌رود. همچنین پارامتر دما طی دو روز آینده روند کاهشی خواهد داشت.

نتایج پیش بینی کیفیت هوا نیز نشانگر برقراری شرایط کیفی هوای سالم در روز جاری (چهارشنبه) بوده و پیش بینی می‌شود تا روز پنجشنبه شرایط کیفی مطلوب همچنان تداوم داشته باشد.

بر اساس شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفی هوا در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ صبح امروز، ۹۲ و در شرایط سالم بوده است.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , امور زیربنایی

از نشانه های زیبایی هر فرد می توان به داشتن پوست و مویی زیبا و شاداب اشاره کرد . پوست و مو همواره به مراقبت نیاز دارند . بی شک همه خانم ها به دنبال داشتن پوست و مویی زیبا...
انجمن علمی مهندسی عمران دانشکده انقلاب اسلامی تهران با همکاری اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی عمران دانشگاه فنی و حرفه ای و انجمن های علمی عمران برتر کشور، وبینار «مبانی حقوق قرارداد پیمان» را برگزار می‌کنند. این برنامه مهندس حسین...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها