شنبه, ۰۷ خرداد ۱۴۰۱
»   اجتماعی, امور زیربنایی  »   پیش بینی برقراری شرایط کیفی هوای سالم در تهران
27 بهمن 1395 , ساعت 11:13

پیش بینی برقراری شرایط کیفی هوای سالم در تهران

بر اساس نتایج پارامترهای هواشناسی پیش بینی برقراری شرایط کیفی هوای سالم در تهران برای ایستگاه مهرآباد، با افزایش میزان ناپایداری جوی از بعدازظهر روز جاری (چهارشنبه ۲۷ بهمن)، سرعت باد روند افزایشی داشته و در برخی ساعات به ویژه در شبانگاه وزش باد شدید ( با بزرگی بین ۷ تا ۱۱ متر بر ثانیه) و بارش پراکنده انتظار می‌رود.

این شرایط تا ساعات صبحگاهی روز پنجشنبه ۲۸ بهمن، ادامه داشته و با کاهش تدریجی میزان ناپایداری جوی از بعدازظهر پنجشنبه، از سرعت باد کاسته خواهد شد. این شرایط در روز جمعه همچنان تداوم داشته و تنها در برخی ساعات وزش باد موثر (بزرگی بین ۳ تا ۵ متر بر ثانیه) انتظار می‌رود. همچنین پارامتر دما طی دو روز آینده روند کاهشی خواهد داشت.

نتایج پیش بینی کیفیت هوا نیز نشانگر برقراری شرایط کیفی هوای سالم در روز جاری (چهارشنبه) بوده و پیش بینی می‌شود تا روز پنجشنبه شرایط کیفی مطلوب همچنان تداوم داشته باشد.

بر اساس شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفی هوا در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ صبح امروز، ۹۲ و در شرایط سالم بوده است.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , امور زیربنایی

صندوق بازنشستگی کشوری در ایران یکی از سازمان‌های باسابقه کشور است که مهم ترین اهداف آن در دوره مدیریت جدید در دولت سیزدهم، شفافیت، ارتقا خدمات رفاهی بازنشستگان، بهره‌برداری اقتصادی و اطمینان‌بخش از دارایی‌های صندوق از طریق سرمایه‌گذاری در فعالیت‌های...
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: مهمترین برنامه بخش معدن این سازمان فعال‌سازی همه معادن راکد و سپس واگذاری آنها در قالب مزایده عمومی به متقاضیان سرمایه‌گذاری است. محمد توکلی روز چهارشنبه...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها