سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   پیمانکار مناقصه قطعه دوم جاده طالقان تا هفته آینده مشخص می شود
۱۰ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۰۶

پیمانکار مناقصه قطعه دوم جاده طالقان تا هفته آینده مشخص می شود

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان البرز آغاز قطعه اول جاده ملی طالقان را به طول ۱۵ و نیم کیلومتر اعلام کرد و گفت: احداث تونل به طول یک کیلومتر در قطعه دوم تعریف‌شده است.

علی‌اصغر کاظمی گفت: قطعه سوم جاده ملی طالقان به سمت هشتگرد به طول ۱۵ و نیم کیلومتر است که از غرب به فشند و از شرق با دو رمپ به روستای «آرده» متصل می‌شود.

کاظمی با تأکید بر اینکه مجموع قطعه یک و سه به طول ۳۱ کیلومتر است، گفت: کل مجموع این جاده با تونل ۳۲ کیلومتر البته بدون احتساب کنارگذر است.

وی بابیان اینکه پاکت مناقصه احداث تونل هفته دیگر بازگشایی و پیمانکار پروژه مشخص می‌شود، گفت: هزینه اولیه احداث تونل در این محور ۳۷ میلیارد تومان برآورد شده است و این برآورد طبق فهرست‌بهای وزارت راه در سال جاری محاسبه‌شده است.

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان البرز در پاسخ به این پرسش که میزان پیشرفت این پروژه چقدر است، میزان پیشرفت قطعه یک جاده ملی طالقان را ۷۰ درصد اعلام کرد و گفت: قطعه سوم نیز ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

پیروز کرمی گفت:سرانه دانش آموزی در مدارس  کهگیلویه و بویراحمد ۸.۲ درصد بوده که نسبت به متوسط کشور که تقریبا ۵.۲ می باشد سرانه آموزشی نسبتا خوبی را در استان داریم.  در سال گذشته ۱۷۴ کلاس درس توسط سازمان نوسازی مدارس کهگیلویه...
دکتر پیمان صابریان گفت:پیشرفت های خوب و قابل توجهی را به نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری داشتیم و دکتر کولیوند زحمات زیادی داشتند.  هدفمان این است که بتوانیم خدمات و امکانات با کیفیتی به مردم ارائه کنیم.  با تامین بودجه،...

مطالب مرتبط با برچسب