سه شنبه, ۰۱ تیر ۱۴۰۰
»   اقتصادی, بانک و بیمه  »   پیگیری تخلفات صندوق فرهنگیان و بانک سرمایه
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۰۵

وزیر آموزش و پرورش خبر داد

پیگیری تخلفات صندوق فرهنگیان و بانک سرمایه

وزیر آموزش و پرورش دانش‌آشتیانی در حاشیه همایش فجر امید که به مناسبت سی‌وهشتمین پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان شهریار برگزار شد، اظهار کرد: شعار ما مدرسه‌محوری است بنابراین بر تفویض اختیار به مدارس تاکید داریم. سعی داریم مقررات را به طریقی تنظیم کنیم که بیشترین اختیارات به معلمان و مدیران داخل مدارس داده شود و کمتر از ناحیه بالا دستورالعمل‌هایی برای مدارس صادر شود.

وی با اشاره به اینکه تشکیل سازمان نظام معلمی یکی از برنامه‌های کوتاه مدت ما بوده است، گفت: برای آن کارگروهی تعیین شده و پیش‌نویس این سازمان را تنظیم کردیم و امیدواریم تا پایان دولت یازدهم مراحل اجرایی را انجام دهیم تا بعد از تقدیم آن به دولت، به مجلس سپرده شود تا مقدمات تشکیل سازمان نظام معلمی را فراهم کنیم.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سازمان نظام معلمی محورهای مختلفی دارد، افزود: هنوز محورهای این سازمان تکمیل نشده اما رتبه‌بندی معلمان نیز موضوعی است که در بحث سازمان نظام معلمی لحاظ شده است.

دانش‌آشتیانی در پایان در مورد پیگیری تخلفات صندوق فرهنگیان و بانک سرمایه گفت: در صندوق فرهنگیان روال برنامه‌های جاری را پیش می‌بریم و در کنار آن مساله تخلفات که در صندوق و بانک سرمایه بوده را پیگیری می‌کنیم.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , بانک و بیمه

به نقل از اقتصاد آنلاین،شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در نظر دارد تأمین «خدمات أیاب و ذهاب کارکنان» خود را به پیمانکاران توانمند و دارای صلاحیت واگذار کند.  از تمامی شرکت‌های فعال در این زمینه، دعوت می‌شود تا از تاریخ اول تا...
به نقل از اقتصاد آنلاین،شرکت ایرانسل در نظر دارد در یک مزایدۀ عمومی فروش تعدادی تجهیزات مخابراتی مستعمل و معیوب خود را به فروش برساند.  شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در نظر دارد تعدادی تجهیزات مخابراتی مستعمل و معیوب خود (شامل رک،...

مطالب مرتبط با برچسب