پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   امور زیربنایی  »   چطور قانون هدفمندی یارانه ها اجرا می شود؟
۲۷ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۳۱

چطور قانون هدفمندی یارانه ها اجرا می شود؟

نادر قاضی پور – نماینده ارومیه در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی درخصوص تحقیق و تفحص در امور یارانه ها  گفت: تفحص برای شفاف‌سازی امور و ارزیابی قانون هدفمندی یارانه ها است.

در ادامه توضیح داد، مهمترین موضوع هدفمندی یارانه ها نحوه هزینه‌کرد منابع،‌ تخصیص مصارف آن است که ما می‌خواهیم بدانیم چطور قانون هدفمندی یارانه ها اجرا می شود؟

براساس گزارش از جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در خصوص تحقیق و تفحص از نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها ، نمایندگان با ۱۴۲ رأی موافق، ۳۵ رأی مخالف و ۶ رأی ممتنع از مجموعه ۲۳۵ نماینده حاضر در مجلس با تقاضای تحقیق و تفحص از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها موافقت کردند.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی

به نقل از خبرگزاری ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آران و بیدگل با اشاره به نامزدی کاروانسرای مرنجاب برای ثبت در میراث جهانی و بازدید نهایی ارزیابان سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو)...
به نقل از خبرگزاری فارس مدیرکل بازرسی خراسان‌جنوبی گفت: در ۶ ماهه نخست امسال ۶۹۶ مورد شکایت و گزارش فساد در سازمان بازرسی استان واصل شد که حدود ۶۱۷ مورد آن رسیدگی و تعیین تکلیف شده است. مدیرکل بازرسی خراسان‌جنوبی با...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها