شنبه, ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   چلچراغ حرم حضرت معصومه(س) سقوط کرد
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۲۸

چلچراغ حرم حضرت معصومه(س) سقوط کرد

رئیس اداره اطلاع رسانی و تشریفات آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: سقوط چلچراغ حرم حضرت معصومه(س) در مسجد بالاسر صدمه جانی در پی نداشته است.

به نقل از ایسنا، مهدی کلانترزاده افزود: خادمان حرم مطهر قصد غبارروبی و جابهجایی چلچراغ را داشتند که با توجه به اینکه زنجیر جدید توان نگهداری آن را نداشته است، سقوط کرده است.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه به دلیل برنامه جابه‌جایی، اطراف آن با نرده محصور بوده از این رو هیچ یک از خادمان و عوامل اجرایی و زائران دچار صدمه نشدند.

کلانترزاده بیان کرد: این چلچراغ به تازگی نصب شده بود و خادمان قصد داشتند آن را جا به جا کنند. این چلچراغ از چلچراغ‌های قدیمی حرم نیست و  در حال حاضر این لوستر در حال تعمیر است و در چند روز آینده در جای مناسب نصب می‌شود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها