سه شنبه, ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
»   اجتماعی  »   چلچراغ حرم حضرت معصومه(س) سقوط کرد
31 اردیبهشت 1396 , ساعت 8:28

چلچراغ حرم حضرت معصومه(س) سقوط کرد

رئیس اداره اطلاع رسانی و تشریفات آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: سقوط چلچراغ حرم حضرت معصومه(س) در مسجد بالاسر صدمه جانی در پی نداشته است.

به نقل از ایسنا، مهدی کلانترزاده افزود: خادمان حرم مطهر قصد غبارروبی و جابهجایی چلچراغ را داشتند که با توجه به اینکه زنجیر جدید توان نگهداری آن را نداشته است، سقوط کرده است.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه به دلیل برنامه جابه‌جایی، اطراف آن با نرده محصور بوده از این رو هیچ یک از خادمان و عوامل اجرایی و زائران دچار صدمه نشدند.

کلانترزاده بیان کرد: این چلچراغ به تازگی نصب شده بود و خادمان قصد داشتند آن را جا به جا کنند. این چلچراغ از چلچراغ‌های قدیمی حرم نیست و  در حال حاضر این لوستر در حال تعمیر است و در چند روز آینده در جای مناسب نصب می‌شود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...
نشست بررسی ظرفیتهای مازندران و استرالیا جهت برقراری تعاملات تجاری بین دو طرف، با حضور سفیر استرالیا در تهران، رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران و رییس نمایندگی امورخارجه در مازندران در سالن کنفرانس اتاق برگزار شد. رییس اتاق بازرگنی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها