سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   چهار جلسه مزایده بی سرانجام برای واگذاری استقلال و پرسپولیس!
۱۹ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۴۲

چهار جلسه مزایده بی سرانجام برای واگذاری استقلال و پرسپولیس!

معاون وزیر اقتصاد از چهار جلسه مزایده که برای واگذاری استقلال و پرسپولیس به دلیل تغییر نظر دولت به سرانجام نرسید گلایه کرد.

میرعلی اشرف پوری حسینی با بیان اینکه درباره واگذاری استقلال و پرسپولیس رخ داد، دل خوشی ندارد و گفت: ابتدا از هیات وزیران برای واگذاری سوال کردیم و اجازه گرفتیم اما بعد از برگزاری چهار بار جلسه مزایده، دولت نظر خود را پس گرفت؛ ایکاش از ابتدا می گفتند که واگذار نکنید.
وی تاکید کرد: از هرچه در دوره چهارساله دولت یازدهم واگذار شده دفاع می کنم؛ البته خارج از محدوده اختیارات سازمان خصوصی سازی و هیات واگذاری، مصوبه هیات وزیران هم وجود دارد که وقتی دستور می دهد باید اجرا شود حتی اگر مخالف آن باشیم.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...
سید موسی موسوی گفت:بهسازی و تعریض محور «اسیر- مهر- وراوی» از ابتدای ورود به مجلس در دستور کار ما بود و برای این مهم جلساتی را با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری کشور، رئیس سازمان برنامه و بودجه...

مطالب مرتبط با برچسب