دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی, مسکن و عمران  »   چهار خطه کردن مسیر ایلام-مهران به اربعین امسال می رسد؟
۲۵ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۲۵

چهار خطه کردن مسیر ایلام-مهران به اربعین امسال می رسد؟

معاون عمرانی استانداری ایلام با توجه به تلاش برای چهارخطه کردن مسیر ایلام-مهران اظهار کرد: بعید می دانم چهار خطه کردن جاده «کنجانچم» به اربعین ۹۶ برسد.

شاپور پولادی در این زمینه اظهار داشت: چهار خطه کردن مسیر ایلام-مهران با جدیت و سرعت در حال انجام است، اما در مسیر «کنجانچم»، بعید می‌دانیم چهار خطه کردن جاده به اربعین امسال برسد.

وی گفت: ترمینال برکت هم نیاز به توجه ویژه و توسعه زیرساخت‌ها دارد.

پولادی اظهار داشت: زیرساخت‌های تأمین آب منطقه قطعاً باید توسعه یابد چراکه در اربعین پارسال بیشترین گله مردم از کمبود آب در مسیر زائران بود.

وی تصریح کرد: زیرساخت‌های مخابراتی افزایش خوبی داشته است اما کماکان نیاز به تقویت دارد درعین‌حال نبود سالن مانیتورینگ و مدیریت بحران یک مشکل جدی است که باید رفع شود.

وی با اشاره به اینکه تونل قلاجه حتماً باید به اربعین امسال برسد، تأکید کرد: مسیر مهران به دهلران نیاز به بهسازی جدی دارد.

سید کمال‌الدین میرجعفریان مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام نیز اظهار داشت: با برنامه‌های تعریف‌شده برای این محور تا اربعین سال آینده بیشتر قسمت‌های مسیر چهار خطه خواهد شد اما قسمت‌هایی نیز وجود دارد که باید تونل و پل‌های بزرگی احداث شود و این امر زمان‌بر خواهد بود که امیدواریم این قسمت‌ها نیز در کمترین زمان به بهره‌برداری برسند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , مسکن و عمران

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۵ سال اخیر ۵۲۹ روستای این استان از نعمت گاز برخوردار شدند. مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۸۴۰ روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد...
معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...

مطالب مرتبط با برچسب