شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   کارت بلیت الکترونیک حمل ونقل عمومی به بانک شهر واگذار شد
۱۷ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۰:۲۴

کارت بلیت الکترونیک حمل ونقل عمومی به بانک شهر واگذار شد

طرح واگذاری کارت بلیت الکترونیک حمل ونقل عمومی به بانک شهر تصویب شد.

در سیصد و شصت و هفتمین جلسه شورا بررسی دو فوریت طرح واگذاری کارت بلیت الکترونیک حمل ونقل عمومی به بانک شهر در دستور قرار گرفت که دو فوریت این طرح بدون هیچ مخالفی تصویب شد.

بعد از این اعضای شورا متن مصوبه را نیز مورد بررسی قرار دادند که متن آن نیز با اصلاحاتی به تصویب رسید.

محسن سرخو رییس کمیته حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به حرف و حدیث های چندین ساله ای که پیرامون واگذاری این کارت ها به بخش خصوصی وجود دارد افزود : همواره مانده های ناچیزی در داخل این کارت ها باقی می‌ماند که تکلیف آن ها نا معلوم است و در صورت واگذاری به بانک شهر با حساب هایی که برای هر شخص در بانک افتتاح می شود، وضعیت این مبالغ نیز روشن می شود.

مهدی چمران بعد از تصویب این طرح گفت: قرار شد کارت بلیط الکترونیکی در اختیار بانک شهر باشد چرا که در این زمینه اقدامات لازم را انجام داده و بستر های آن فراهم شده است.

وی ادامه داد: بنابراین مقرر شد قراردادی بر اساس قانون معاملات شهرداری بسته شود و طی آن بهای استفاده از مترو، اتوبوس، تاکسی و پارکینگ عمومی و حاشیه ای از طریق یک کارت عملیاتی شود. ضمن اینکه صدور کارت از سوی بانک شهر برای شهروندان نیز رایگان خواهد بود.

چمران خاطر نشان ساخت : مدت زمان این قرارداد دو سال است و بعد از دو سال قابل تمدید در صورت موافقت طرفین خواهد بود.

رییس شورای اسلامی شهر تهران همچنین افزود : اگر در این مدت واگذاری به شرکت های دیگر بخواهد انجام شود باید با موافقت کارفرما یعنی شهرداری تهران باشد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها