شنبه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
»   اقتصادی  »   کارگروه ارائه پیشنهادهای بخش خصوصی درسال جهش تولید
۱۸ فروردین ۱۳۹۹ , ساعت ۱۰:۰۰

کارگروه ارائه پیشنهادهای بخش خصوصی درسال جهش تولید

رحیم بنامولایی رئیس اتاق البرز تاکید کرد: در راستای سیاست راهبردی امسال که توسط مقام معظم رهبری با عنوان «جهش تولید»تعیین شده است،اتاق بازرگانی البرز از تمام نخبگان و فعالان اقتصادی دعوت به عمل می آورد تا پیشنهادهای کاربردی خود رابه پارلمان بخش خصوصی استان ارائه نمایند.

وی تاکید کرد: در ملاقاتی که با استاندار محترم در خصوص مباحث و آثار ویروس کرونا برگزار شد مقرر گردید روسای تشکلهای بخش خصوصی در خصوص مسایل و مشکلات پیش روی تولید در جهت اقدام و عمل مضاعف در پیاده سازی شعار سال مسایل خود را مطرح تا راهکارهای آن برررسی و از سوی استانداری پیگیری شود.

بنامولایی در ادامه افزود: دولت باید زیر ساخت های نامطلوب را برطرف تا بخش خصوصی امور را به نحو مطلوب پیگیری و به نتیجه برساند، چرا که نقش دولتها تسهیل گری در حوزه کسب و کار است.

رئیس اتاق البرز در پایان افزود: با توجه به شرایط خاص پسا کرونا و آثار اقتصادی آن و همچنین در راستای منویات مقام معظم رهبری پیشنهاد تشکیل ستاد پیگیری جهش تولید با حضور دستگاههای ذیربط و بخش خصوصی با استراتژی توسعه صادرات به استانداری البرز داده شده است.

برگرفته از سایت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

بر اساس اعلام مرکز ملی آمار، نرخ بیکاری افراد ١۵سال و بیشتر در سال ١٣٩٨برابر با ١٠.٧درصد بود که نسبت به سال قبل از ۱.۵ درصد کاهش داشته است. بررسی نرخ بیکاری افراد ١٥ ساله و بیش‌تر بر اساس نتایج طرح...
نصاب معاملات در سال...

مطالب مرتبط با برچسب

رحیم بنامولایی با تقدیر از تلاش‌ها و پیگیری‌های استاندار البرز برای لغو مصوبه شعاع ۱۲۰ کیلومتری و معافیت مالیاتی صنعتگران در شهرک صنعتی اشتهارد، اظهار داشت: یکی از مهم ترین موانع تولید در این استان موضوع شعاع ۱۲۰کیلومتری بود که...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها