سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   کانال اشتغال بانوان روستایی خراسان جنوبی کلید خورد
۲۲ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۵۱

کانال اشتغال بانوان روستایی خراسان جنوبی کلید خورد

صندوق ها خرد، کانال «اشتغالزایی» بانوان روستایی خراسان جنوبی کلید خورد.

‌معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری خراسان‌جنوبی از ایجاد صندوق‌های اشتغال خرد برای بانوان روستایی این استان و تکمیل مراحل آن تا پایان سال جاری خبر داد.

محمد حسینی، امروز ۲۲ تیرماه در نشست بانوان برگزیده استان با معاون رییس جمهور گفت: خراسان جنوبی دارای ظرفیت‌های بالایی در حوزه زنان است که امروز شاهد کارکردهای خوبی در این حوزه هستیم.

حسینی اذعان کرد: خراسان‌جنوبی دارای سابقه فرهنگی خوب و بانوان فرهیخته‌ای است که در سطح کشور افتخارات زیادی آفریدند.

وی با اشاره به اینکه دولت یازدهم در بخش خانواده و بانوان اقدامات بسیار جدی انجام داده گفت: استاندار خراسان‌جنوبی به عنوان سکان‌دار استان همواره حامی بانوان بوده و در این راستا اقدامات بسیار خوبی انجام داده است.

معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری خراسان‌جنوبی بیان کرد: ایجاد صندوق‌های اشتغال خرد برای بانوان روستایی کلید خورده و تا پایان سال مراحل تکمیلی ان نیز انجام خواهد شد.

وی بیان کرد: حضور یک بانو در پست معاونت استانداری نشان از توجه ویژه استاندار خراسان‌جنوبی به توانایی‌های زنان است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

پیروز کرمی گفت:سرانه دانش آموزی در مدارس  کهگیلویه و بویراحمد ۸.۲ درصد بوده که نسبت به متوسط کشور که تقریبا ۵.۲ می باشد سرانه آموزشی نسبتا خوبی را در استان داریم.  در سال گذشته ۱۷۴ کلاس درس توسط سازمان نوسازی مدارس کهگیلویه...
دکتر پیمان صابریان گفت:پیشرفت های خوب و قابل توجهی را به نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری داشتیم و دکتر کولیوند زحمات زیادی داشتند.  هدفمان این است که بتوانیم خدمات و امکانات با کیفیتی به مردم ارائه کنیم.  با تامین بودجه،...

مطالب مرتبط با برچسب