سه شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   کاهش یک درصدی رفت و آمد وسایل نقلیه در محورهای برون‌ شهری
۶ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۳۲

کاهش یک درصدی رفت و آمد وسایل نقلیه در محورهای برون‌ شهری

بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی و سامانه‌های ترددشمار در ۲۴ ساعت گذشته، رفت و آمد وسایل نقلیه در محورهای برون‌ شهری نسبت به روز قبل از آن، یک درصد کاهش یافت.

به نقل از مرکز کنترل ترافیک راهها، در شبانه روز گذشته آزاد راه کرج – تهران، آزاد راه تهران – کرج، آزاد راه قزوین – کرج، آزادراه کرج – قزوین، آزاد راه ساوه – تهران، آزاد راه قم – تهران، تهران – شهریار، محور قدیم قزوین – کرج، آزادراه تهران – قم و پاکدشت – تهران، بیشترین تردد را در محورهای برون شهری به خود اختصاص دادند.

اکنون به ‌استثنای محورهای مسدود، ‌ بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است؛ طی ۲۴ ساعت گذشته سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۱.۸ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۹ الی ۲۰ و کمترین تردد نیز بین ساعات ۴ الی ۵ صبح انجام شده است.

ممنوعیت تردد به دلیل مداخلات جوی

محور رامیان – اولنگ – شاهرود، واقع در استان های گلستان و سمنان و محور فرعی رودبار – قلعه گنج، واقع در جنوب استان کرمان، همچنان تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

محور فرعی رودبار – کهنوج، واقع در جنوب استان کرمان، تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی و محور قدیم فسا – داراب، واقع در استان فارس به دلیل آبگرفتگی همچنان مسدود خواهند بود.

محور جدید استهبان – نی ریز، واقع در استان فارس تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است و محور کوثر – خلخال، واقع در استان اردبیل نیز تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود و تردد از مسیر جایگزین خلخال – فیروزآباد انجام می شود.

هموطنان می‌توانند برای دریافت اطلاعات تفصیلی راه‌ها و اطلاع از آخرین وضعیت راه های مواصلاتی کشور، عدد ۱۴۱ را به شماره ۱۰۰۰۱۴۱ پیامک و یا با شماره‌های ۱۴۱ و ۸۸۹۲۵۲۵۲ تماس بگیرند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب

 و به نقل از ایسنا، در اکثر محورهای استان های مرکزی، تهران، قم، گیلان ، همدان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، مازندران و البرز ،  محور اشتهارد - ساوه استان قزوین و محورهای بروجرد - اراک و بروجرد - ملایر  استان لرستان بارش...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها