یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی  »   کاهش 17 درصدی پرونده‌های قاچاق در اموال تملیکی کرمانشاه در سال گذشته/ برگزاری مزایده سراسری کالاهای قاچاق به صورت الکترونیکی.
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ساعت ۱۲:۱۶

اردشیر رستمی،مدیرکل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی کرمانشاه،

کاهش ۱۷ درصدی پرونده‌های قاچاق در اموال تملیکی کرمانشاه در سال گذشته/ برگزاری مزایده سراسری کالاهای قاچاق به صورت الکترونیکی.

اردشیر رستمی گفت،افراد برای شرکت در مزایده ها باید ۱۵ درصد ارزش کالا را به عنوان ودیعه پرداخت کنند تا در صورت برنده شدن ملزم به تحویل کالای خود شوند ضمن اینکه پول کالا بعد از فروش به حساب خزانه واریز می شود.

اردشیر رستمی گفت،بر حسب جنس کالای قاچاق برای تایید سلامت کالا با دستگاه های مرتبط مکاتبه می کنیم،به طور مثال برای مواد خوراکی و آرایشی بهداشتی از  معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی، برای لاستیک از اداره استاندارد و برای احشام از دامپزشکی استعلام می گیریم.

این مقام مسوول ایستگاه پایانی کالاهای قاچاق را برگزاری مزایده سراسری به صورت الکترونیکی اعلام کرد و گفت: الکترونیکی برگزار کردن مزایده ها بدون دخالت افراد بالاترین سند افتخار سازمان اموال تملیکی است.

رستمی اضافه کرد که افراد برای شرکت در مزایده ها باید ۱۵ درصد ارزش کالا را به عنوان ودیعه پرداخت کنند تا در صورت برنده شدن ملزم به تحویل کالای خود شوند ضمن اینکه پول کالا بعد از فروش به حساب خزانه واریز می شود.

البته او در خصوص کالاهایی که سلامت محور نیستند و مضر برای سلامت جامعه تشخیص داده شوند، گفت که این کالاها منهدم  می شوند.

مدیرکل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کرمانشاه افزود: به منظور حمایت از تولید داخل تعدادی از کالاها مانند سیگار، البسه، کیف و کفش فقط به شرط صادرات واگذار می شوند.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی

رامین صادقی گفت،در سال گذشته تعداد 17 فقره پروانه بهره برداری معدنی صادر شده که نسبت به سال 98، 6/2 درصد افزایش داشته است. وی آزاد سازی معادن راکد و منجمد را یکی از برنامه های مهم در سال جهش تولید...
سید مهدی فلاح میری گفت،شرکت صنایع ابریشم گیلان واقع در شهرستان صومعه‌سرا سال ۱۳۶۲ درزمینه تولید نخ ابریشم با ظرفیت اسمی ۱۰۴ تن در سال، با اشتغال حدودا ۳۰۰ نفر و در زمینی به مساحت ۱۸ هکتار به‌عنوان یکی از واحدهای بزرگ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها