یکشنبه, ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
»   اقتصادی, امور زیربنایی, بین الملل  »   کاهش 2درصدی ارزش سهام شرکت خودروهای برقی تسلا
۱۵ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۲۹

کاهش ۲درصدی ارزش سهام شرکت خودروهای برقی تسلا

تسلا در سال ۲۰۱۶ در مجموع ۷۶ هزار و ۲۳۰ دستگاه خودرو تحویل داد که کمتر از  ۸۰ تا ۹۰ هزار دستگاه هدف‌گذاری شده از سوی تسلا برای تحویل بود. در واقع تحویل خودروهای برقی از ۲۴ هزار و ۵۰۰ دستگاه در سه ماهه سوم به ۲۲ هزار و ۲۰۰ دستگاه در سه ماهه چهارم کاهش یافت .

کاهش تحویل سه ماهه خودروها موجب کاهش ۲درصدی ارزش سهام شرکت خودروهای برقی تسلا شد و ارزش سهام این شرکت که تحت مدیریت الون ماسک، کارآفرین میلیاردر قرار دارد، به ۲۱۲.۹۰ دلار رسید.

الون ماسک،‌این خودروساز برقی اعلام کرد: حدود ۲۷۵۰ خودرو با تاخیر در تحویل در سه‌ماهه چهارم روبه‌رو شدند که به دلیل تاخیر دقیقه آخر در حمل‌ونقل یا به دلیل عدم امکان مشتریان برای تحویل حضوری بود.

همچنین، خبرگزاری فرانسه نیز اعلام کرد: علاوه بر تحویل سه ماهه چهارم حدود ۶۴۵۰ خودرو در ترانزیت بودند و این تعداد جزو تحویل‌های سه ماهه اول سال جاری حساب خواهند شد.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , امور زیربنایی  , بین الملل

حسین موسوی ،در حاشیه افتتاح و واگذاری مرکز طب کار به شبکه بهداشت و درمان به خبرنگاران گفت: این مرکز با صرف اعتباری در حدود ۷۵۰ میلیون تومان ساخته و به عنوان اولین مرکز طب کار در سطح شهر خدمات...
به نقل از ایرنا، رمان «هری‌پاتر و سنگ جادو»یکی از ۵۰۰ نسخه از چاپ اول نخستین جلد از مجموعه فانتزی هری پاتر است که در سال ۱۹۹۷ میلادی منتشر شد. گذر ۳۰۰ نسخه از این ۵۰۰ کتاب به کتابخانه‌ها افتاد و بسیاری از...

مطالب مرتبط با برچسب