یکشنبه, ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
»   اقتصادی, امور زیربنایی, بین الملل  »   کاهش 2درصدی ارزش سهام شرکت خودروهای برقی تسلا
15 دی 1395 , ساعت 11:29

کاهش ۲درصدی ارزش سهام شرکت خودروهای برقی تسلا

تسلا در سال ۲۰۱۶ در مجموع ۷۶ هزار و ۲۳۰ دستگاه خودرو تحویل داد که کمتر از  ۸۰ تا ۹۰ هزار دستگاه هدف‌گذاری شده از سوی تسلا برای تحویل بود. در واقع تحویل خودروهای برقی از ۲۴ هزار و ۵۰۰ دستگاه در سه ماهه سوم به ۲۲ هزار و ۲۰۰ دستگاه در سه ماهه چهارم کاهش یافت .

کاهش تحویل سه ماهه خودروها موجب کاهش ۲درصدی ارزش سهام شرکت خودروهای برقی تسلا شد و ارزش سهام این شرکت که تحت مدیریت الون ماسک، کارآفرین میلیاردر قرار دارد، به ۲۱۲.۹۰ دلار رسید.

الون ماسک،‌این خودروساز برقی اعلام کرد: حدود ۲۷۵۰ خودرو با تاخیر در تحویل در سه‌ماهه چهارم روبه‌رو شدند که به دلیل تاخیر دقیقه آخر در حمل‌ونقل یا به دلیل عدم امکان مشتریان برای تحویل حضوری بود.

همچنین، خبرگزاری فرانسه نیز اعلام کرد: علاوه بر تحویل سه ماهه چهارم حدود ۶۴۵۰ خودرو در ترانزیت بودند و این تعداد جزو تحویل‌های سه ماهه اول سال جاری حساب خواهند شد.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , امور زیربنایی  , بین الملل

مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی گیلان اعلام کرد: سرمایه گذار پیشین کاروانسرای شاه عباسی (لات) بنا به دلایل شخصی امکان ادامه همکاری نداشته لذا ، سرمایه گذار این بنای تاریخی به شخص دیگری محول شده است. ولی جهانی روز...
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه نیروهای بومی هر منطقه در معادن بکارگیری شوند گفت: اگر نیروهای بومی مناطق متخصص نیستند در حین انجام کار، آموزش‌های لازم به آن‌ها ارائه شود تا بتوانند جذب کار شوند و این...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها