دوشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۰
»   اقتصادی, امور زیربنایی, بین الملل  »   کاهش 2درصدی ارزش سهام شرکت خودروهای برقی تسلا
۱۵ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۲۹

کاهش ۲درصدی ارزش سهام شرکت خودروهای برقی تسلا

تسلا در سال ۲۰۱۶ در مجموع ۷۶ هزار و ۲۳۰ دستگاه خودرو تحویل داد که کمتر از  ۸۰ تا ۹۰ هزار دستگاه هدف‌گذاری شده از سوی تسلا برای تحویل بود. در واقع تحویل خودروهای برقی از ۲۴ هزار و ۵۰۰ دستگاه در سه ماهه سوم به ۲۲ هزار و ۲۰۰ دستگاه در سه ماهه چهارم کاهش یافت .

کاهش تحویل سه ماهه خودروها موجب کاهش ۲درصدی ارزش سهام شرکت خودروهای برقی تسلا شد و ارزش سهام این شرکت که تحت مدیریت الون ماسک، کارآفرین میلیاردر قرار دارد، به ۲۱۲.۹۰ دلار رسید.

الون ماسک،‌این خودروساز برقی اعلام کرد: حدود ۲۷۵۰ خودرو با تاخیر در تحویل در سه‌ماهه چهارم روبه‌رو شدند که به دلیل تاخیر دقیقه آخر در حمل‌ونقل یا به دلیل عدم امکان مشتریان برای تحویل حضوری بود.

همچنین، خبرگزاری فرانسه نیز اعلام کرد: علاوه بر تحویل سه ماهه چهارم حدود ۶۴۵۰ خودرو در ترانزیت بودند و این تعداد جزو تحویل‌های سه ماهه اول سال جاری حساب خواهند شد.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , امور زیربنایی  , بین الملل

انجمن علمی مهندسی عمران دانشکده انقلاب اسلامی تهران با همکاری اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی عمران دانشگاه فنی و حرفه ای و انجمن های علمی عمران برتر کشور، وبینار «مبانی حقوق قرارداد پیمان» را برگزار می‌کنند. این برنامه مهندس حسین...
کارخانه داخلی تولید مخازن CNG ساوجبلاغ که به دلیل معوقات بانکی در آستانه تعطیلی قرار داشت با ورود و حمایت امام جمعه این شهرستان و دستگاه قضایی استان البرز به چرخه تولید بازگشت. حجت الاسلام و المسلمین روح‌الله مختاری امام...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها