پنجشنبه, ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
»   امور زیربنایی, فرهنگ و هنر, فرهنگی  »   کتاب گردی بهار با اهدای کتاب به کتابخانه های روستایی
۱۰ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۲۷

علیرضاگودرزی، تویسنده نیاز به بیداری مطرح کرد

کتاب گردی بهار با اهدای کتاب به کتابخانه های روستایی

نویسنده کتاب نیاز به بیداری گفت: طرح کتاب گردی بهاری با هدف توسعه فرهنگ کتاب خوانی و اهداء کتاب به مناطق روستایی و محروم برگزار می‌شود.

عکس11

علیرضا گودرزی، بهار را نماد تغییر و حیات دوباره دانست و افزود :گردشگری در کنار همه منافع که از لحاظ روحی و جسمی برای انسان دارد باید موجب تغییر و افزون شدن بر دانش و آگهی نیز گردد.

گودرزی، گفت: اگر فرهنگ مطالعه ترویج پیدا کند بی شک شاهد رشد خودباوری خواهیم بود که این امر منجر به توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی در جامعه می‌شود.

نویسنده کتاب نیاز به بیداری گفت : آنچه جوانان ما بیش از هرچیزی به آن نیاز دارند، تقویت انگیزه خودباوری است ، اینکه برای موفق شدن نیاز به شهرنشین شدن نیست بلکه می توان در روستا هم تولید اشتغال و کارآفرینی کرد.

گودرزی از تمام دوستداران فرهنگ کتاب و کتابخوانی خواست تا کتاب‌هایی را که مطالعه کردند در این جنبش به کتابخانه‌های روستایی هدیه کنند.

گودرزی با اشاره به اینکه بر روی کتاب قیمتی درج نشده است و توزیع بیشتر چاپ نخست آن به صورت رایگان برای کتابخانه‌های مناطق محروم بوده است، افزود: تنها در انتهای کتاب آورده شده است بعد از مطالعه آن را هدیه کنید.

وی ادامه داد: بر اساس قانون فطری همه ذرات جهان هستی با اراده خداوند متعال از یک نظم برخوردار می باشد که همگی در حال رسیدن به کمال الهی تلاش می‌کنند که کتاب خوانی می‌تواند نبردبانی باشد که راه رسیدن به کمال را میسر کند.

نویسنده جوان نیاز به بیداری، در پایان این گفت و گو ، افزود: طرح کتاب گردی بهاری از ۲۵ فروردین ماه آغاز می‌شود و تنها شرط همراهی علاقه مندان، هدیه یک کتاب به کتابخانه روستایی است.

پایان خبر- م م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی  , فرهنگ و هنر  , فرهنگی

به نقل از گاردین، اسپانیا حراج شدن یک تابلو نقاشی که احتمال دارد یکی از آثار «کاراواجو»،‌ نقاش مشهور رنسانس باشد را متوقف کرد. مطالعات دقیق‌تر بر روی این نقاشی که مسیح (ع) را درحالی که زخمی شده است به تصویر...
به نقل از ایرنا، سید مهدی طلایی مقدم روز یکشنبه به مناسبت ۲۰ فروردین ماه «روز هنر انقلاب اسلامی » در آیین تجلیل از ۵۵ هنرمند فعال شهرستان که با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در تالار شیخ محمدتقی بافقی برگزار...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها