شنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۹
»   امور زیربنایی  »   کرونا / افزایش ۵/۶ درصدی ترددهای برون ‌شهری
۲۵ فروردین ۱۳۹۹ , ساعت ۱۳:۲۶

کرونا / افزایش ۵/۶ درصدی ترددهای برون ‌شهری

براساس آخرین اطلاعات دریافتی از دو هزار و ۲۹۷ ترددشمار فعال، تردد در محورهای برون‌ شهری در شبانه‌‌روز گذشته نسبت‌به روز قبل ۵/۶ درصد افزایش یافته است..

به نقل از ایلنا ; براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار وگشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوعی که در ادمه این اطلاعیه می‌آید، ‌ سایر محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

براساس آخرین اطلاعات دریافتی از دو هزار و ۲۹۷ ترددشمار فعال تردد در محورهای برون‌شهری طی شبانه‌‌روز گذشته، نسبت‌به روز قبل ۵/۶ درصد افزایش را نشان میدهد..همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۸/۳، اوج تردد بین ساعت‌های ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ انجام شده است.

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی

ایزو سیستم با بیش از 10 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات مشاوره مدیریت و صدور گواهینامه های بین المللی ایزو فعایت دارد. این مجموعه برترین مجری مشاوره و صدور گواهینامه های بین المللی ISO و CE با مجوز رسمی...
شرکت تعاونی دانش بنیان حامیان سلامت برومند با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تولید شیرین کننده های جدید، بدون قند، کم کالری و قابل استفاده در صنایع غذایی گوناگون فعالیت می کند. با افزایش روز افزون جمعیت مبتلایان به...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها