سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   کسب و کارهای نوین باید کارشناسی شده ایجاد شوند
۴ دی ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۵۵

کسب و کارهای نوین باید کارشناسی شده ایجاد شوند

حسین نجف آبادی پور، در نشست جمعی از اعضای هیات نمایندگان اتاق و فعالان اقتصادی سیرجان با اعضای موسسه معراج اندیشه و موضوع بررسی فضای کسب و کار و اشتغال این شهرستان ، افزود: در صورت برنامه‌ریزی صحیح می توان با کمترین هزینه بیشترین درآمد را کسب کرد و استفاده از افراد با تجربه و متخصص رمز موفقیت فعالیت اقتصادی بوده که کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

رئیس هیات مدیره انجمن توسعه سرمایه گذاری سیرجان ادامه داد: این انجمن به عنوان یک تشکل زیرمجموعه اتاق ایران و کرمان آمادگی دارد از ظرفیت ها استفاده و در راستای مطالعه و امکان سنجی فعالیت های حوزه اشتغال و کسب وکار با موسسه معراج اندیشه همکاری کند. وی تصریح کرد: همچنین می توانیم مسائل و مشکلات حوزه کسب و کار را برای طرح در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان پیگیری کنیم.

گفتنی است پروژه تحقیقاتی سند اشتغال شهرستان سیرجان از حدود سه سال قبل در دستور کار موسسه معراج اندیشه قرار گرفته و تحقیق و پژوهش در ۲۲ زمینه کاری احصا و برنامه های راهبردی برای آنها تدوین شده است.

در این نشست مقرر شد از ظرفیت کمیسیون های انجمن توسعه سرمایه گذاری سیرجان برای همکاری با موسسه معراج اندیشه استفاده شود.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

پیروز کرمی گفت:سرانه دانش آموزی در مدارس  کهگیلویه و بویراحمد ۸.۲ درصد بوده که نسبت به متوسط کشور که تقریبا ۵.۲ می باشد سرانه آموزشی نسبتا خوبی را در استان داریم.  در سال گذشته ۱۷۴ کلاس درس توسط سازمان نوسازی مدارس کهگیلویه...
دکتر پیمان صابریان گفت:پیشرفت های خوب و قابل توجهی را به نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری داشتیم و دکتر کولیوند زحمات زیادی داشتند.  هدفمان این است که بتوانیم خدمات و امکانات با کیفیتی به مردم ارائه کنیم.  با تامین بودجه،...

مطالب مرتبط با برچسب