چهارشنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
»   بین الملل, سیاسی, سیاسی  »   کشتی های نظامی ترکیه به آبهای روسیه وارد شدند / رفع تنش میان روسیه و ترکیه
۱۵ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۱۳

کشتی های نظامی ترکیه به آبهای روسیه وارد شدند / رفع تنش میان روسیه و ترکیه

وستی، کاپیتان ویچسلاو تروخاچوف، یکی از مسئولین ناوگان دریای سیاه روسیه با اعلام این خبر گفت: کشتی های نظامی ترکیه به آبهای روسیه وارد شدند .

براساس این خبر، در یک دیدار غیر رسمی کشتی‌های نظامی بارباروس و بویوکاد ترکیه به فرماندهی دریاسالار فیصل وارد بندر نوواراسیسک شدند.

وی افزود: این کشتی‌ها پس از پایان تمرینات سالانه نیروی دریایی ترکیه وارد آبهای روسیه شده‌اند و قرار است تا ملوانان با مقام‌های نظامی و شهری نوواراسیسک دیدار و گفتگو کنند.
در پی رفع تنش میان روسیه و ترکیه در ماه‌های اخیر که با دیدار روسای جمهور دو کشور میسر شد، اکنون مسکو و آنکارا تلاش می‌کنند تا همکاری‌های نزدیک خود را در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و نظامی گسترش دهند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بین الملل  , سیاسی  , سیاسی

در مجموع ۲۱۹ اثر در حراجی پیش رو کریستیز به مزایده گذاشته خواهد شد و انتظار می‌رود ارزش کلی آثار فروخته شده بین ۹۰۴,۶۰۰ تا ۱.۴ میلیون دلار برسد. در ۲۴ سپتامبر ۱۶۸ عکس از مجموعه عکس‌های «جنگ داخلی» این موزه...
به گزارش گروه اقتصاد بین الملل فارس به نقل از رویترز، از آنجایی‌که نگرانی ها در مورد تورم سبب تقویت قیمت ها شده است، قیمت طلا در معاملات امروز بازارهای جهانی افزایش یافت اما رشد ارزش دلار مانع از افزایش...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها