جمعه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   کشف یک تن و ۷۵۴ کیلو مواد مخدر درسیستان و بلوچستان
۱۱ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۴۷

کشف یک تن و ۷۵۴ کیلو مواد مخدر درسیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در عملیات ضربتی و غافلگیرانه‌ای که یگان‌های عملیاتی‌ به نتیجه رساندند، یک تن و ۷۵۴ کیلو موادمخدر کشف و ۳ قاچاقچی سابقه‌دار نیز دستگیر شدند.

به نقل از مهر، سردار حسین رحیمی گفت: مأموران انتظامی شهرستان‌های «سیب و سوران» و «ایرانشهر» در پی عملیات‌های مبارزه با قاچاقچیان مسلح، با پشتیبانی فنی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، یک باند بزرگ که با استفاده از خودروهای کوهستانی و تیزرو، قصد جابه جایی مواد در منطقه را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: پس از چندین هفته اقدامات شبانه‌روزی و رصد مسیرهای تردد اعضای این باند، بامداد امروز یگان‌های عملیاتی پلیس با شناسایی خودروهای قاچاقچیان در یک درگیری مسلحانه، موفق به دستگیری سه نفر از آنان به همراه ۵ قبضه سلاح کلاش، توقیف ۴ دستگاه خودرو و کشف یک تن و ۶۶۲ کیلوگرم تریاک و ۹۲ کیلو حشیش شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان ضمن بیان تلاش برای دستگیری سایر قاچاقچیان، خاطرنشان کرد: یکی از مأموریت‌های مهم پلیس، مبارزه با هرگونه حمل، نگهداری، خرید و فروش و قاچاق مواد مخدر است و برخورد نیروی انتظامی در این راستا محکم، قاطع و مستمر خواهد بود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

آرمین سلسانی ، در حاشیه این نشست در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به موضوعی که برای یکی از معادن واقع در منطقه حفاظت شده پیش آمده و محل اختلاف محیط زیست و سازمان صنعت، معدن و...
به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...

مطالب مرتبط با برچسب