سه شنبه, ۰۱ تیر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   سخنگوی نیروی انتظامی به کلیپی در فضای مجازی واکنش نشان داد
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۲۲

سخنگوی نیروی انتظامی به کلیپی در فضای مجازی واکنش نشان داد

سردار سعید منتظرالمهدی روز دوشنبه در حاشیه مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین افزود: باید این موضوع بررسی شود و زمان آن مشخص شود اما با این حال چنین رفتارهایی برای ما قابل قبول نیست.
وی همچنین در توضیح حادثه ملایر گفت: ناجا در این زمینه شکایت کرده و پرونده ای تشکیل شده و از سوی دیگر فرماندار ملایر از مامور راهور دلجویی کرده است.
منتظرالمهدی بیان کرد: گفته می شود در طول چند روز گذشته، فرماندار ملایر با یکی از ماموران راهور برخورد داشته است که باید گفت همه باید در مدار قانون حرکت کنند چرا که مسئولیت، مصونیت نمی آورد و مسئولان نیز باید به این موضوع اهتمام داشته باشند.
وی اضافه کرد: یکی از ماموران وظیفه شناس ما که البته نمی دانسته در پیشانی کسی چه نوشته شده است و آیا مسئول است یا خیر، اعمال قانون می کند درحالیکه سرعت مجاز در محلی که این فرماندار حرکت می کرده ۵۰ کیلومتر بوده است اما این شخص فراتر از حدمجاز و با سرعت ۱۳۸ کیلومتر در حال حرکت بود.
منتظرالمهدی اضافه کرد: مامور وظیفه شناس ما اعمال قانون کرده است و گویا فرماندار که البته گفته می شود ، بخشدار با مامور راهور برخورد می کند و مامور راهور برف پاک کن خودرو در حال حرکت را می کشد و در نهایت رها می کند و به زمین می خورد.
وی اضافه کرد: فرماندار از خودرو پیاده می شود و از مامور دلجویی می کند و پیشانی او را می بوسد.
کامران حمزه ، دادستان همدان درباره این خبر گفته بود پرونده مربوط به شکایت ماموران پلیس راه بخش جوکار از
فرماندار ملایر و بخشدار جوکار به دست آنان رسیده و متهمان پرونده احضار شده اند و باید به مرجع قضایی مراجعه کنند.
به گزارش ایرنا ، براساس اظهارات دادستان همدان و به گزارش تنظیم شده، راننده خودرو حامل فرماندار ملایر و بخشدار جوکار به علت سرعت بالا با اعلام ایست مامور پلیس راه بخش جوکار مواجه می شود و پس از توقف،همین موضوع موجب بگو مگو میان طرفین شده است. پس از آن بخشدار جوکار پشت فرمان می نشیند و بدون توجه به فرمان ایست ماموران اقدام به حرکت می کند، یکی ازماموران نیز با انداختن خود روی کاپوت ماشین،مانع حرکت وسیله نقلیه می شود که در این بین به دلیل حرکت خودرو دچارمصدومیت جزیی شده است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از اقتصاد آنلاین،شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در نظر دارد تأمین «خدمات أیاب و ذهاب کارکنان» خود را به پیمانکاران توانمند و دارای صلاحیت واگذار کند.  از تمامی شرکت‌های فعال در این زمینه، دعوت می‌شود تا از تاریخ اول تا...
به نقل از اقتصاد آنلاین،شرکت ایرانسل در نظر دارد در یک مزایدۀ عمومی فروش تعدادی تجهیزات مخابراتی مستعمل و معیوب خود را به فروش برساند.  شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در نظر دارد تعدادی تجهیزات مخابراتی مستعمل و معیوب خود (شامل رک،...

مطالب مرتبط با برچسب