چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی  »   کمک به تولیدکننده کمک به دستگاه قضاست
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۵۱

کمک به تولیدکننده کمک به دستگاه قضاست

مهدی بخشی در نشست کمیته حمایت قضایی حقوقی از فعالان اقتصادی استان، افزود: اگر تولید رونق داشته باشد، اشتغال وجود دارد و آمار بیکاری، جرم و جنایت کاهش می یابد و در نتیجه تعداد پرونده ها نیز در دستگاه قضا کاهش خواهد یافت. وی ادامه داد: همکاران دستگاه‌های قضایی باید شرایط کنونی را به خوبی درک کنند و با جدیت و به صورت مشروع به حمایت از تولیدکنندگان بپردازند.

بخشی، با تاکید بر اینکه باید مانند پزشکان در حوزه قضاوت، در هر بخش قضات تخصصی داشته باشیم، اظهار کرد: از برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی ویژه قضات استقبال می کنیم.

در ادامه این نشست رئیس کمیسیون بیمه، بانک و امور مالیاتی اتاق کرمان، اصلی ترین مشکل واحدهای تولیدی را مشکلات مالیاتی عنوان کرد و گفت: سال گذشته بیش از تعهد استان مالیات وصول شد که ۸۰ درصد این وصولی از محل هیات های حل اختلاف بود. جلیل کاربخش افزود: امیدواریم در شرایط فعلی اقتصادی، اعضای هیات های حل اختلاف حساسیت لازم در صدور رای را مدنظر قرار دهند و نماینده قوه قضاییه در هیات ها نیز آشنایی کاملی با تکالیف مالیاتی خود داشته باشند که در این زمینه اتاق کرمان آمادگی لازم را برای برگزاری دوره های آموزشی اعلام می کند.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از:«ساروم»: شرکت سیمان ارومیه طی افشا اطلاعات با اهمیت گروه ب، از عدم حصول نتیجه از برگزاری مزایده در ارتباط با املاک خبر داد و دلیل آن را عدم وجود...
به نقل از ایلنا،کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر با رسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند. حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت نشد و عدم پرداخت مالیات به دولت، شرایطی را بوجود آورد...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها