پنجشنبه, ۳۰ دی ۱۴۰۰
»   امور زیربنایی, برندگان مناقصات  »   «کوشا طب آزما» برنده اول مناقصه خرید تجهیزات مبارزه با بیماری های دامی
۸ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۳۰

دبیرخانه کمیسیون مناقصات اداره كل امور اداري، رفاه و پشتيبانی اعلام کرد

«کوشا طب آزما» برنده اول مناقصه خرید تجهیزات مبارزه با بیماری های دامی

اداره کل امور اداری رفاه و پشتیبانی وزارت جهاد کشاورزی، در پی دریافت پیشنهاد قیمت  در خصوص خرید لوله خونگیری خلاء همراه متعلقات، جلسه بازگشایی پیشنهاد قیمت مورخ ۹۵/۰۹/۲۸ در محل دفتر معاون پشتیبانی، اداره کل امور اداری رفاه و پشتیبانی وزارت جهاد کشاورزی برگزار و «کوشا طب آزما» برنده اول مناقصه خرید تجهیزات مبارزه با بیماری های دامی اعلام شد :

برنده اول : شرکت کوشا طب آزما مبلغ واحد برای هر عدد ۴.۴۴۵ ریال و برای ۸۰۰.۰۰۰ عدد نیز جمعاً مبلغ ۳.۵۵۶.۰۰۰.۰۰۰ ریال (سیصد و پنجاه و پنج میلیون و ششصد هزار تومان)

 همچنین، این شرکت با مسئولیت محدود در سال ۲۰۰۴ تأسیس شده است و در حوزه کاری فروش و  خدمات پس از فروش تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت دارد.

پایان خبر – ف م

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی  , برندگان مناقصات

قطعه‌ سازان کشور به‌عنوان بنگاه‌ های خصوصی فعال در این حوزه، طی دو تحریم بین‌ المللی، با وجود تمام مشکلاتی که بر سر راه تامین مواد اولیه و به موازات آن مبادلات پولی وجود داشت، تا به امروز خطوط تولیدی...
بحث عرضه املاک در بورس‌ کالا مجددا بر سر زبان‌ ها افتاده است؛ تا جایی که آخرین‌ بار شهردار تهران از عرضه املاک شهرداری در این بازار خبر داد. این در حالی بود که روزهای گذشته نیز برخی از مسوولان...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها