چهارشنبه, ۰۲ تیر ۱۴۰۰
»   امور زیربنایی, برندگان مناقصات  »   «کوشا طب آزما» برنده اول مناقصه خرید تجهیزات مبارزه با بیماری های دامی
۸ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۳۰

دبیرخانه کمیسیون مناقصات اداره كل امور اداري، رفاه و پشتيبانی اعلام کرد

«کوشا طب آزما» برنده اول مناقصه خرید تجهیزات مبارزه با بیماری های دامی

اداره کل امور اداری رفاه و پشتیبانی وزارت جهاد کشاورزی، در پی دریافت پیشنهاد قیمت  در خصوص خرید لوله خونگیری خلاء همراه متعلقات، جلسه بازگشایی پیشنهاد قیمت مورخ ۹۵/۰۹/۲۸ در محل دفتر معاون پشتیبانی، اداره کل امور اداری رفاه و پشتیبانی وزارت جهاد کشاورزی برگزار و «کوشا طب آزما» برنده اول مناقصه خرید تجهیزات مبارزه با بیماری های دامی اعلام شد :

برنده اول : شرکت کوشا طب آزما مبلغ واحد برای هر عدد ۴.۴۴۵ ریال و برای ۸۰۰.۰۰۰ عدد نیز جمعاً مبلغ ۳.۵۵۶.۰۰۰.۰۰۰ ریال (سیصد و پنجاه و پنج میلیون و ششصد هزار تومان)

 همچنین، این شرکت با مسئولیت محدود در سال ۲۰۰۴ تأسیس شده است و در حوزه کاری فروش و  خدمات پس از فروش تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت دارد.

پایان خبر – ف م

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی  , برندگان مناقصات

علی عبدی گفت:در سطح کشور معادن فعال ۵۰ درصد است در حالی که نسب معادن فعال استان تهران به سایر استان های کشور بالاتر است ضمن اینکه هشت تا ۱۰ درصد استخراج معادن در سطح کشور به این استان اختصاص دارد. بیشترین...
محمد دنان گفت:کارشناسان این شرکت با تجزیه و تحلیل فرایندهایی چون کیفیت فروش، شرایط بیمه‌گذار، تخمین میزان زیان و خسارت، توانگری، ذخایر و سود نهایی شرکت در صدور یک بیمه‌نامه و همچنین نوع فعالیت شرکت، صنعت و نگاه‌ صنعت به...

مطالب مرتبط با برچسب