سه شنبه, ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
»   امور زیربنایی, برندگان مناقصات  »   «کوشا طب آزما» برنده اول مناقصه خرید تجهیزات مبارزه با بیماری های دامی
8 دی 1395 , ساعت 11:30

دبیرخانه کمیسیون مناقصات اداره كل امور اداري، رفاه و پشتيبانی اعلام کرد

«کوشا طب آزما» برنده اول مناقصه خرید تجهیزات مبارزه با بیماری های دامی

اداره کل امور اداری رفاه و پشتیبانی وزارت جهاد کشاورزی، در پی دریافت پیشنهاد قیمت  در خصوص خرید لوله خونگیری خلاء همراه متعلقات، جلسه بازگشایی پیشنهاد قیمت مورخ ۹۵/۰۹/۲۸ در محل دفتر معاون پشتیبانی، اداره کل امور اداری رفاه و پشتیبانی وزارت جهاد کشاورزی برگزار و «کوشا طب آزما» برنده اول مناقصه خرید تجهیزات مبارزه با بیماری های دامی اعلام شد :

برنده اول : شرکت کوشا طب آزما مبلغ واحد برای هر عدد ۴.۴۴۵ ریال و برای ۸۰۰.۰۰۰ عدد نیز جمعاً مبلغ ۳.۵۵۶.۰۰۰.۰۰۰ ریال (سیصد و پنجاه و پنج میلیون و ششصد هزار تومان)

 همچنین، این شرکت با مسئولیت محدود در سال ۲۰۰۴ تأسیس شده است و در حوزه کاری فروش و  خدمات پس از فروش تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت دارد.

پایان خبر – ف م

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی  , برندگان مناقصات

مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: بر اساس آخرین ارزیابی‌های صورت گرفته از چهار منطقه‌ای که مدتی قبل در این استان دچار سیل شد، به اعتباری معادل ۶۵ میلیارد تومان برای بازسازی زیرساخت‌های کشاورزی آسیب دیده از...
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: به منظور تقویت صادرات در استان،اخیرا چهار کنسرسیوم صادراتی برای حمایت از صادرات تولیدات صنایع کوچک قزوین ایجاد شده است.  رضا صفاری روز سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها