شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
»   امور زیربنایی, برندگان مناقصات  »   «کوشا طب آزما» برنده اول مناقصه خرید تجهیزات مبارزه با بیماری های دامی
۸ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۳۰

دبیرخانه کمیسیون مناقصات اداره كل امور اداري، رفاه و پشتيبانی اعلام کرد

«کوشا طب آزما» برنده اول مناقصه خرید تجهیزات مبارزه با بیماری های دامی

اداره کل امور اداری رفاه و پشتیبانی وزارت جهاد کشاورزی، در پی دریافت پیشنهاد قیمت  در خصوص خرید لوله خونگیری خلاء همراه متعلقات، جلسه بازگشایی پیشنهاد قیمت مورخ ۹۵/۰۹/۲۸ در محل دفتر معاون پشتیبانی، اداره کل امور اداری رفاه و پشتیبانی وزارت جهاد کشاورزی برگزار و «کوشا طب آزما» برنده اول مناقصه خرید تجهیزات مبارزه با بیماری های دامی اعلام شد :

برنده اول : شرکت کوشا طب آزما مبلغ واحد برای هر عدد ۴.۴۴۵ ریال و برای ۸۰۰.۰۰۰ عدد نیز جمعاً مبلغ ۳.۵۵۶.۰۰۰.۰۰۰ ریال (سیصد و پنجاه و پنج میلیون و ششصد هزار تومان)

 همچنین، این شرکت با مسئولیت محدود در سال ۲۰۰۴ تأسیس شده است و در حوزه کاری فروش و  خدمات پس از فروش تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت دارد.

پایان خبر – ف م

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی  , برندگان مناقصات

تهران- ایرنا- سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اعلام کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری برای حمایت و جهش تولید یک هزار و ۴۵۰ میلیارد تومان کالای متروکه به چرخه تولید و اشتغال بازگشت. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، سازمان...
تا پایان سال جاری و برای اولین بار انجام می‌شود؛ واگذاری پنل‌های خورشیدی به هزار خانوار عشایری کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از تحویل یک هزار پنل خورشیدی قابل حمل به یک هزار خانوار عشایری...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها