شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, صنعت و معدن, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   کیفیت پساب ورودی بندرعباس به دریا به حدود ۱۷۰ درصد رسیده است
۲۹ تیر ۱۴۰۰ , ساعت ۸:۰۰

معاون عمرانی استانداری هرمزگان :

کیفیت پساب ورودی بندرعباس به دریا به حدود ۱۷۰ درصد رسیده است

رضا مدرس گفت:شرکت زیرساخت در این نشست مکلف شد در ۲ هفته، نسبت به کاهش ۲۰ درصدی (TSS) به عنوان یکی از پارامترهای مهم در سنجش آب و فاضلاب اقدام نماید.

رضا مدرس گفت:«(TSS) یکی از پارامترهای مهم در سنجش آب و فاضلاب است که هرچه این شاخص بالاتر باشد بدین معناست که آب و یا فاضلاب حاوی مواد جامد معلق بسیاری است که باعث آلودگی می‌شود.»

 پس از ارائه گزارش مشاور منتخب در خصوص انجام شروع مراحل زمان‌بندی مطالعه و عملیات اجرایی طرح تصفیه و انتقال پساب فاضلاب بندرعباس، مقرر شده است مشاور طرح در راستای کوتاه کردن زمان مطالعه به گونه‌ای عمل کند که نقشه های اجرایی و اسناد مناقصه مورد نیاز بخش اول عملیات اجرایی مرحله بازسازی تصفیه خانه فاضلاب را به شرکت زیرساخت تحویل نماید.

مطالعه این طرح از سوی مشاور باید به نحوی تکمیل و تحویل شرکت زیرساخت گردد که بتوان بر اساس زمان‌بندی پیش‌بینی شده، عملیات اجرایی مرحله های بعدی این طرح نیز را شروع کرد و در این راستا، دفتر فنی شرکت آب و فاضلاب هرمزگان با توجه به مطالعه قبلی باید همکاری لازم و موثر را در این خصوص داشته باشد.

رق مورد نیاز ایستگاه پمپاژ پساب به میزان  ۱.۵مگاوات باید در مدت زمان یک هفته توسط شرکت توسعه زیرساخت و معاونت عمرانی استانداری تعیین تکلیف شود.

 دفتر فنی استانداری هرمزگان پس از مکاتبه شرکت زیرساخت، باید در مدت زمان ۱۰روز نسبت به تعیین تکلیف اراضی مورد نیاز ساخت مخزن ۱۰هزار مترمکعبی اقدام کند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , صنعت و معدن  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

گچ یکی از پرکاربردترین مصالح در ساختمان ها و صنایع می باشد. یکی از کاربردهای ویژهٔ گچ، اندود کردن دیوارها و آراستن سطوح داخلی ساختمان هاست و با استفاده از هنر گچبری به آن زیبایی می‌بخشند. گچ صنعتی امید،سمنان، تولید کننده...
به نقل از ایلنا،در روزهایی که سنگرهای تولید یک به یک، به دست غول بحران اقتصادی و ناکارآمدی سیستمی، در حال تسخیر است؛ شرکت‌هایی وجود دارند که کارگران آن‌ها برای نجات از تبعات بحران دست به دامان مقام‌ها شدند. جلساتی...

مطالب مرتبط با برچسب