سه شنبه, ۰۷ تیر ۱۴۰۱
»   انرژی, صنعت و معدن  »   گرامیداشت «روز صنعت پتروشیمی» / پیام معاون وزیر نفت در روز 8 دی
8 دی 1395 , ساعت 10:22

به کلیه کارکنان خلاق، آگاه و کارآمد خطاب کرد

گرامیداشت «روز صنعت پتروشیمی» / پیام معاون وزیر نفت در روز ۸ دی

«مرضیه شاهدایی» معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی به مناسبت روز "صنعت پتروشیمی" پیامی را خطاب به کارکنان خلاق، آگاه و کارآمد منتشر کرد.

مرضیه شاهدایی در پیامی هشتم دی؛ گرامیداشت «روز صنعت پتروشیمی» را بر تمام زنان و مردان خستگی ناپذیر این صنعت تبریک گفت.

در متن پیام معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی خطاب به کلیه کارکنان خلاق، آگاه و کارآمد این صنعت آمده است:

به نام جهان دار هستی
همکاران متعهد و سخت کوشم

«هشتم دی» مزین به نام روز صنعت پتروشیمی، فرصت شگرف و مغتنمی است تا بار دیگر از تلاش تحسین‌برانگیز و مشارکت کلیه مدیران،کارشناسان و کارکنان شریف و صدیق صمیمانه تشکر و قدردانی  نمایم و یاد و خاطره شهیدان سرافراز ایران اسلامی و صنعت پتروشیمی را گرامی می داریم.
جای مباهات و شکرگزاری است که صنعت پتروشیمی در فراز و نشیب های بیش از نیم قرن، توانست با ایجاد ارزش افزوده در تولیدات ملی کشور و کسب رتبه اول صادرات غیر نفتی، طلایه دار و به عنوان موتور محرک اقتصاد کشور مطرح شود. ماهیتی که منجر به تحولات بزرگی در مورد تعامل پایدار  بین دو مقوله توسعه و صنعت است.
هر آنچه که در نیم قرن اخیر در صنعت پتروشیمی کشور به وقوع پیوست، موج انقلابی بود که مصداق علمی و عملی آن تبلور بنیادین ” توسعه پایدار” در راستای اقتصاد مقاومتی است.
شرکت ملی صنایع پتروشیمی، با نواندیشی ناب، نقش متفاوتی را بر لوح صنعت کشور حک کردکه ثمره پر بار آن، مسیر مطمئن در جهت کسب سرمایه، ثروت و فرصت آفرینی، اشتغال و فناوری های نوین است.
امروز صاحبان دانش و فناوری جهان، ایران را بعنوان یکی از پیشگامان در صنعت پتروشیمی در گستره بین المللی می شناسند که نقش مهمی نیز در توسعه اقتصاد ایران داشته و به عنوان یکی  از بازیگران اصلی در اقتصاد منطقه ای و جهانی تاثیر گذار بوده است.
در دوران تحریم های ناعادلانه علیه کشور، صنعت پتروشیمی ایران نقشی کلیدی برای عبور از این بحران داشته است و این مهم را با حمایت و استفاده حداکثری از توانمندی های داخلی از جمله ظرفیت های منابع انسانی، سازندگان، پیمانکاران، مشاوران، پژوهشگران شرکت های دانش بنیان و صنعتگران ایرانی و حضور در بازارهای بین المللی و کسب درآمدهای ارزی انجام داده است.
بی شک دوران پسابرجام، دوران حیات مجدد صنعت پتروشیمی ایران است و موقعیت مناسبی برای تکمیل زیرساخت ها و تأمین الزامات مورد نیاز توسعه صنعت پتروشیمی فراهم شده است.
برنامه ریزی های شرکت ملی صنایع پتروشیمی پس از برجام، در راستای همکاری و تعامل با شرکت های معتبر این صنعت برای اجرای پروژه های آتی با استفاده از به روزترین دانش های فنی، بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن است.
پیشینیه پنجاه و دو سال افتخار آفرینی، موفقیت ها و پیشتازی های صنعت پتروشیمی در حوزه های مختلف، مرهون زحمات و تلاش کارکنان خلاق، آگاه و کارآمد می باشد.
امید است تلاش روزافزون شما عزیزان در سرعت بخشیدن به چرخ های توسعه صنعت پتروشیمی ایران انگیزه ای باشد برای تعالی ایران اسلامی و ماندگاری نام ایران و ایرانی.

مرضیه شاهدایی
معاون وزیر و مدیر عامل

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع انرژی  , صنعت و معدن

مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: تسهیل صادرات به کشورهای همسایه نظیر عراق و سوریه در راستای سیاست‌های ابلاغی وزارت صنعت و اهداف کلان صادرات کشور در اولویت است. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از صندوق ضمانت صادرات ایران، «عبدالله سجادی»...
«امین حسین نقشینه» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: امروز و فردا به دلیل جو پایدار در شهرهای صنعتی و پر جمعیت مثل تهران اصفهان و اراک شاهد کاهش کیفیت هوا و آلودگی هوا هستیم. وی...

مطالب مرتبط با برچسب

به نقل  از بلتا، در پیام رئیس‌جمهور بلاروس (الکساندر لوکاشنکو) آمده است: نتایج انتخابات به وضوح پیام حمایت قوی ایرانیان را از سیاست پیشرفته شما با هدف تحکیم جامعه، آگاهی از پتانسیل اقتصادی کشور به نفع مردم عادی و تقویت موقعیت...
رهبران و روسای جمهور برخی از کشورهای جهان در پیام هایی جداگانه پیروزی در انتخابات را به حسن روحانی تبریک گفتند. به نقل از مهر، رهبران و روسای جمهور برخی از کشورهای جهان در پیام هایی جداگانه پیروزی حسن روحانی برای...

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها