شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   بین الملل  »   گران ‌ترین خانه دنیا در یک مزایده آنلاین به فروش رسید
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ , ساعت ۱۳:۲۸

گران ‌ترین خانه دنیا در یک مزایده آنلاین به فروش رسید

مالک قبلی این عمارت یعنی استیون اودوار-هزی که یک مولتی میلیاردر و رئیس شرکت Air Lease Corporation محسوب می‌شود عمارت بزرگش را در نوامبر ۲۰۲۰ در مزایده قرار داد. شرکت املاک Concierge Auctions که در مزایده این عمارت نقش داشت در این رابطه گفته است: «وقتی حراج به پایان رسید، قیمت این خانه به بالاترین میزان قیمت یک ملک در دنیا رسید.»

به نقل از ایلنا، گران‌ترین عمارت دنیا در ۲ فوریه در یک حراجی آنلاین به قیمتی نامعلوم به فروش رسید.

یک عمارت بسیار بزرگ در بورلی هیلز به گران‌ترین ملک ممکن تبدیل شده است. در این عمارت ۱۳ اتاق خواب و ۱۷ حمام و دستشویی بوده و قبلا به استیون اودوار-هزی تعلق داشته است. این خانه در ۲ فوریه در یک حراجی آنلاین به قیمتی نامعلوم به فروش رسید.

مالک قبلی این عمارت یعنی استیون اودوار-هزی که یک مولتی میلیاردر و رئیس شرکت Air Lease Corporation محسوب می‌شود عمارت بزرگش را در نوامبر ۲۰۲۰ در مزایده قرار داد. شرکت املاک Concierge Auctions که در مزایده این عمارت نقش داشت در این رابطه گفته است: «وقتی حراج به پایان رسید، قیمت این خانه به بالاترین میزان قیمت یک ملک در دنیا رسید.» این فروش بسیار پر زرق و برق نظر ۳۳،۰۰۰ نفر را از اقصی نقاط دنیا مانند کشور‌های ایالات متحده، کانادا، هلند، سوئیس، انگلستان، اسپانیا، بلژیک، اتریش و آلمان را به خود جلب کرد. اما پیشنهاد‌های نهایی از ایالات متحده و چین ارائه شد.

قیمت نهایی حاصل از فروش این عمارت بزرگ نامشخص است، اما بالای ۵۰ میلیون دلار تخمین زده می‌شود. متخصصان تخمین می‌زنند حداکثر قیمتی که این ملک به فروش رسیده است ۹۰ میلیون دلار بوده است. طبق صحبت‌های شرکت املاک مذکور، فروش این عمارت به ۱۰۰ هزار دلار ودیعه از طرف خریدار احتیاج داشته است.

مطالب مرتبط با موضوع بین الملل

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وزیر کشور جمهوری چک شنبه گفت، ۱۸ دیپلمات روس به ظن ارتباط با سرویس‌های ویژه روسیه از این کشور اخراج خواهند شد. نخست‌وزیر جمهوری چک هم گفته است که علت این اقدام ظن دست داشتن افسران...
به نقل از ایرنا، رئیس جمهور لبنان طی سخنانی با اشاره به ضرورت استفاده از کارشناسان علوم دریایی در پرونده ترسیم مرزهایی دریایی میان لبنان و سرزمین های اشغالی، تأکید کرده که هر بحثی در مسئله مرزهای دریایی اعم از...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها