شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   گلایه صندوق بازنشستگی از عدم همکاری نظام پزشکی
۷ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۴۷

گلایه صندوق بازنشستگی از عدم همکاری نظام پزشکی

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه سیستم های صندوق بازنشستگی از عدم همکاری سازمان نظام پزشکی برای فراهم کردن زیرساخت‌های لازم به منظور برون سپاری سه خدمت عصا، عینک و سمعک بازنشستگان گلایه کرد و گفت: پیگیری های لازم را انجام می‌دهیم و امیدواریم هر چه سریعتر بتوانیم این سه خدمت را از طریق دفاتر پیشخوان دولت به بازنشستگان ارائه کنیم.

 به نقل از ایسنا، بهروز انتظاری با بیان اینکه سال گذشته ارائه چهار خدمت اعم از  چاپ حکم بازنشستگی، چاپ فیش حقوقی بازنشستگان و موظفین، پاسخ به استعلامات و صدور کارت منزلت برون سپاری و به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شد اظهار کرد: میزان موفقیت و صرفه جویی برون سپاری این خدمات قابل توجه است.

وی افزود: به عنوان مثال تا سال گذشته حدود ۴۰ هزار کارت منزلت برای بازنشستگان توسط دفاتر پیشخوان دولت صادر شد و هزینه دریافتی آن که قبلا حدود ۲۵ هزار تومان بود به ۴۵۰۰ تومان کاهش یافت و مدت زمان انتظار برای دریافت آن از سه ماه به سه تا پنج دقیقه رسید.

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه سیستم‌های صندوق بازنشستگی کشوری درباره زمان برون‌سپاری سه خدمت عصا، عینک و سمعک بازنشستگان به دفاتر پیشخوان دولت که قرار بود اواخر سال گذشته عملیاتی شود اظهار کرد: در حال حاضر بازنشستگان برای دریافت کمک هزینه عینک، عصا و سمعک باید به ادارات بازنشستگی مراجعه و مدارکی را ارائه دهند؛ چراکه قرار بود در مرحله دوم برون سپاری سه خدمت عصا، عینک و سمعک نیز به بیرون از صندوق واگذار شود و از چندماه گذشته به دنبال آماده سازی زیرساخت های لازم هستیم.

انتظاری افزود: در همین راستا نیازمند کمک و همکاری سازمان نظام پزشکی هستیم و علی رغم انجام مکاتبات و پیگیری های لازم هنوز پس از گذشت دو ماه مدیر مربوطه در سازمان نظام پزشکی پاسخی به ما نداده است و به همین خاطر اخیرا مجددا اقدام و موضوع را از طریق مراجع بالاتر در این سازمان پیگیری کردیم و امیدواریم سریعا به نتیجه برسد.

وی درباره اقدامی که باید سازمان نظام پزشکی انجام دهد گفت: جهت کنترل صحت اسناد نیاز داریم نظام پزشکی دسترسی به وبسایتی را برای ما فراهم کند که از طریق آن بتوانیم شماره نظام پزشکی درج شده بر روی نسخ بازنشستگان را  تطبیق دهیم و کنترل کنیم. مصر هستیم این اتفاق سریعا محقق شود زیرا برون سپاری این خدمات به کوتاه شدن زمان مراجعه و تسهیل در ارائه خدمات کمک می‌کند.  

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از ایرنا، یک عضو هیات رییسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. ایزدخواه به همراه ۴۷ نفر از نمایندگان به رییس جمهور: لزوم ممانعت از دور زدن قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها...
در پی تشدید شیوع بیماری کووید ۱۹ و افزایش روند بستری ها، بنابر اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا تمامی پارک‌ها و تفرجگاه‌ها به مدت دو هفته در شهر تبریز تعطیل خواهند بود. برگرفته از سایت باشگاه خبرنگاران...

مطالب مرتبط با برچسب

 و به نقل از ایسنا، بهروز انتظاری، با بیان اینکه در حال حاضر چهار خدمت را برون سپاری کردیم ، اظهار کرد: برنامه برون سپاری سه خدمت عصا، عینک و سمعک را نیز تدوین کرده‌ایم و زیرساخت آن آماده شده...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها