دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   یلدای امسال جوانتر از پارسال با «آی سیما»
۲۶ آذر ۱۳۹۷ , ساعت ۱۴:۲۴

یلدای امسال جوانتر از پارسال با «آی سیما»

شب یلدا یک دورهمی خانوادگی است و همه افراد در منزل بزرگتر فامیل جمع می شوند تا یک‌دقیقه طولانی‌تر بودن این شب را که دلیلی است برای شادی و دورهم بودن خانواده، به تمام دنیا نشان بدهیم.

اما با گذشت زمان انسان شادابی و نشاط را در خود کمرنگ تر می بیند و بیش از پیش سعی در آن دارد که بتواند با استفاده از راههای مختلف و کمک های خارجی از شادابی و نشاط را به جسم خود ببخشد.

پوست یکی از مهمترین و شاید می توان به جرات گفت تنها عنصر زیبایی در انسان می باشد که به مرور زمان دچار آسیب هایی می شود . اگر میخواهید در دورهمی یلدای امسال ، اقوام را شگفت زده کنید با ما همراه باشید.

برای جوان سازی پوست ، بایستی پوست شما توسط پزشک متخصص جوانی ، فیشال شود. فیشیال کار پاکسازی، لایه برداری و آبرسانی عمقی و تغذیه ی پوست را انجام میدهد. 

فیشال خط اول هر اقدام برای بهبود شرایط پوست می باشد. انجام هر تکنیک پوستی بدون انجام این مرحله جهت سالم سازی پوست، بی ثمر یا با حداقل نتیجه همراه خواهد بود. زمانی که پوست طی مراحل فیشیال از مواد مضر محیطی پاک شده و سپس هیدراته و آبرسانی شده باشد، بدون شک زیباتر و شفاف تر و جوان تر به نظر می رسد.

البته افرادی هم هستند که پوست آسیب دیده تری دارند و بایستی از طریق های پیشرفته تر ، به بازسازی پوست خود بپردازند.  ار اف فرکشنال با تحریک کلاژن سازها و ترمیم کلاژن ها باعث سفت شدن پوست می شود و به نوع دیگری فرآیند بازسازی پوست را در جریان می سازند.همچنین، شما می توانید پس از انجام جوانسازی پوست از موارد آرایشی و … استفاده کنید .

شب یلدا با آفر ویژه ی «آی سیما» اطرافیانتان را شگفت زده کنید و زیباتر ظاهر شوید. 

کلینیک زیبایی آی سیما ، تخفیف ویژه ای را برای انجام تزریق بوتاکس ، ژل ، ار اف فرکشنال ، میکرونیدلینگ ، فیشیال و لیزر توتال بادی برای شما عزیزان در نظر گرفته است تا بتوانید با استفاده از این تخفیف، جوانسازی پوست را با قیمتی مناسب انجام دهید.

جشنواره ویژه شب یلدا در کلینیک تخصصی پوست، کاشت مو، لیزر و زیبایی «آی سیما» تنها به مدت دو روز (۲۸ و ۲۹ آذر) برای خدمات زیر برقرار است :

* تزریق بوتاکس ۴۲۰۰۰۰

* تزریق ژل۶۸۰۰۰۰

* ار اف فرکشنال ۳۰۰۰۰۰

* میکرو نیدلینگ۲۰۰۰۰۰

* فیشیال۱۵۰۰۰۰

* لیزر توتال بادی ۴۱۰/۰۰۰۰تومان

برای تعیین وقت ، تماس حاصل نمایید: ۰۹۱۲۹۴۹۵۳۸۶ – ۲۲۲۴۵۸۵۸

آدرس پیج اینستاگرام: isimaclinic

نشانی کلینیک زیبایی آی سیما: تهران – بلوار اندرزگو – بعد از مرکز تجاری سانا – نبش وطن پور شمالی-  پلاک ۴ – واحد۳

 

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

محمدتقی زاجکانی ها گفت: از ۴۲ روستای فاقد راه آسفالته، ۳۶ روستا در شهرستان قزوین از جمله ۱۴ روستا در بخش رودبار الموت غربی و ۱۲ روستا نیز در بخش طارم سفلی قرار دارند.  از سوی معاونت برنامه ریزی و امور زیربنایی معاونت...
به نقل از ایرنا، نشست کمیسیون فراخوان عمومی واگذاری حق بهره برداری از ۳۸ بنای تاریخی و فرهنگی، با حضور اعضای رسمی کمیسیون مزایده، نماینده بازرسی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مدیران صندوق توسعه و احیاء برگزار شد...

مطالب مرتبط با برچسب