دوشنبه, ۰۶ تیر ۱۴۰۱
»   امور زیربنایی  »   وقوع حادثه در روز تاسوعای حسینی با یک کشته و 19 زخمی
22 مهر 1395 , ساعت 10:53

در روستای التپه شهرستان بهشهر؛

وقوع حادثه در روز تاسوعای حسینی با یک کشته و ۱۹ زخمی

در روز تاسوعای حسینی و همزمان با عزاداری اهالی روستای التپه شهرستان بهشهر، قطع درخت و سقوط بر روی کابل فشار قوی برق منجر به کشته و زخمی شدن 20نفر گردید.

 به گزارش فرصت پرس: عزاداران حسینی روستای التپه همچون سنت ادوار گذشته در حال دسته روی به سمت عباس آباد بهشهر بودند که با قطع درخت و سقوط بر روی کابل فشار قوی برق و متعاقب آن سقوط بر روی عزاداران، عباس محمدی از اهالی روستا کشته و ۱۹ نفر زخمی شدند. از این میان نه نفر به صورت سرپایی درمان و نه نفر دیگر در بیمارستان امام خمینی (ره)  بهشهر بستری و یک نفر هم به دلیل جراحت ناشی از سوختگی به بیمارستان شهید زارع ساری منتقل شد.

مدیرکل بازرسی دانشگاه  علوم پزشکی استان مازندران، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهشهر و جمعی از مسئولان شهرستان از مجروحان حادثه دیده در بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر ملاقات کردند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی

مخالفت سازمان حفاظت محیط زیست با ساخت پتروشیمی در مراتع حسین‌آباد بهشهر، با توجه به پیشینه برنامه‌ریزی برای در اختیار گرفتن زمین این منطقه به بهانه ساخت پالایشگاه نفت، این پرسش را ایجاد می‌کند که آیا باز هم این مرتع...
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به بلاتکلیفی ۳۴ معدن ثبت شده و دارای پروانه اکتشاف در شهرستان از اداره صمت استان خواست تا نسبت به برگزاری مزایده عمومی این معادن اقدام کند. مسعود سعادتی در نشست...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها