جمعه, ۱۵ مهر ۱۴۰۱
»   امور زیربنایی  »   وقوع حادثه در روز تاسوعای حسینی با یک کشته و 19 زخمی
22 مهر 1395 , ساعت 10:53

در روستای التپه شهرستان بهشهر؛

وقوع حادثه در روز تاسوعای حسینی با یک کشته و ۱۹ زخمی

در روز تاسوعای حسینی و همزمان با عزاداری اهالی روستای التپه شهرستان بهشهر، قطع درخت و سقوط بر روی کابل فشار قوی برق منجر به کشته و زخمی شدن 20نفر گردید.

 به گزارش فرصت پرس: عزاداران حسینی روستای التپه همچون سنت ادوار گذشته در حال دسته روی به سمت عباس آباد بهشهر بودند که با قطع درخت و سقوط بر روی کابل فشار قوی برق و متعاقب آن سقوط بر روی عزاداران، عباس محمدی از اهالی روستا کشته و ۱۹ نفر زخمی شدند. از این میان نه نفر به صورت سرپایی درمان و نه نفر دیگر در بیمارستان امام خمینی (ره)  بهشهر بستری و یک نفر هم به دلیل جراحت ناشی از سوختگی به بیمارستان شهید زارع ساری منتقل شد.

مدیرکل بازرسی دانشگاه  علوم پزشکی استان مازندران، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهشهر و جمعی از مسئولان شهرستان از مجروحان حادثه دیده در بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر ملاقات کردند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی

رئیس هیأت مدیره اتحادیه مرکزی مرغداران میهن از تصمیم عجب مسئولان برای واردات تخم مرغ در شرایط مازاد تولید و زیان ۶ هزار میلیار تومانی تولیدکنندگان خبر داد و گفت: قرار بر این است تخم مرغ از تولیدکنندگان ترکیه‌ای گران‌تر...
تیم فوتبال "شاهین" بوشهر که امسال با پسوند "تابان" در لیگ دسته دوم کشور حضور یافته است روزهای ناخوشی را سپری می‌کند و اتفاقی که در بازی نخست این تیم افتاد خود گویای وضعیتی نابسامان در فوتبال بوشهر و این...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها