سه شنبه, ۰۴ آبان ۱۴۰۰
»   امور زیربنایی  »   وقوع حادثه در روز تاسوعای حسینی با یک کشته و 19 زخمی
۲۲ مهر ۱۳۹۵ , ساعت ۱۰:۵۳

در روستای التپه شهرستان بهشهر؛

وقوع حادثه در روز تاسوعای حسینی با یک کشته و ۱۹ زخمی

در روز تاسوعای حسینی و همزمان با عزاداری اهالی روستای التپه شهرستان بهشهر، قطع درخت و سقوط بر روی کابل فشار قوی برق منجر به کشته و زخمی شدن 20نفر گردید.

 به گزارش فرصت پرس: عزاداران حسینی روستای التپه همچون سنت ادوار گذشته در حال دسته روی به سمت عباس آباد بهشهر بودند که با قطع درخت و سقوط بر روی کابل فشار قوی برق و متعاقب آن سقوط بر روی عزاداران، عباس محمدی از اهالی روستا کشته و ۱۹ نفر زخمی شدند. از این میان نه نفر به صورت سرپایی درمان و نه نفر دیگر در بیمارستان امام خمینی (ره)  بهشهر بستری و یک نفر هم به دلیل جراحت ناشی از سوختگی به بیمارستان شهید زارع ساری منتقل شد.

مدیرکل بازرسی دانشگاه  علوم پزشکی استان مازندران، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهشهر و جمعی از مسئولان شهرستان از مجروحان حادثه دیده در بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر ملاقات کردند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی

شرکت بسته بندی مواد غذایی خشکپاک مفتخر است که قریب به سه دهه با استفاده از مدرنترین و مجهزترین دستگاههای تولید و بسته بندی محصولات غذایی به شما مردم عزیز جهت تامین سبد غذایی خانواده خدمت میرساند. فروشگاه اینترنتی خشکپاک عرضه...
به نقل از خبرگزاری ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آران و بیدگل با اشاره به نامزدی کاروانسرای مرنجاب برای ثبت در میراث جهانی و بازدید نهایی ارزیابان سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو)...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها