شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   امور زیربنایی  »   وقوع حادثه در روز تاسوعای حسینی با یک کشته و 19 زخمی
۲۲ مهر ۱۳۹۵ , ساعت ۱۰:۵۳

در روستای التپه شهرستان بهشهر؛

وقوع حادثه در روز تاسوعای حسینی با یک کشته و ۱۹ زخمی

در روز تاسوعای حسینی و همزمان با عزاداری اهالی روستای التپه شهرستان بهشهر، قطع درخت و سقوط بر روی کابل فشار قوی برق منجر به کشته و زخمی شدن 20نفر گردید.

 به گزارش فرصت پرس: عزاداران حسینی روستای التپه همچون سنت ادوار گذشته در حال دسته روی به سمت عباس آباد بهشهر بودند که با قطع درخت و سقوط بر روی کابل فشار قوی برق و متعاقب آن سقوط بر روی عزاداران، عباس محمدی از اهالی روستا کشته و ۱۹ نفر زخمی شدند. از این میان نه نفر به صورت سرپایی درمان و نه نفر دیگر در بیمارستان امام خمینی (ره)  بهشهر بستری و یک نفر هم به دلیل جراحت ناشی از سوختگی به بیمارستان شهید زارع ساری منتقل شد.

مدیرکل بازرسی دانشگاه  علوم پزشکی استان مازندران، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهشهر و جمعی از مسئولان شهرستان از مجروحان حادثه دیده در بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر ملاقات کردند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی

سیاوش رهبران، یک جوان متولد بعد از انقلاب است که در اصفهان دامپزشکی خوانده است و با راه اندازی کسب و کار خانگی، سوسیس و کالباس سالم به شهروندان خود، عرضه می کند. در پی، گفت و گوی ما را...
تهران- ایرنا- سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اعلام کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری برای حمایت و جهش تولید یک هزار و ۴۵۰ میلیارد تومان کالای متروکه به چرخه تولید و اشتغال بازگشت. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، سازمان...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها