جمعه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   ۱۲۸۰ پایگاه امدادی در آماده باش کامل هستند
۳ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۲۳:۴۸

۱۲۸۰ پایگاه امدادی در آماده باش کامل هستند

رئیس سازمان امداد و نجات از آماده سازی ۱۲۸۰ پایگاه امدادی در تمامی پایگاه‌های امدادی در کشور برای خدمت‌رسانی به هموطنان همزمان با عید سعید فطر خبر داد.

به نقل از مهر، سلیمی گفت: به منظور پوشش امدادی تعطیلات و مراسم عید سعید فطر، جلسه هماهنگی معاونین امداد استان‌های البرز، تهران و مازندران برگزار و مقرر شد ظرفیت پایگاه‌های امداد و نجات در محور کرج – چالوس، جاده هراز و محور فیروزکوه افزایش یابد.

وی همچنین با اشاره به تمهیدات در نظر گرفته شده برای استان تهران، اظهار کرد: به منظور ارائه خدمات به نمازگزاران عید سعید فطر، شعب هلال‌احمر در تهران، ری، شمیرانات و پایگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای استان، آماده‌باش هستند.

سلیمی با اشاره به استقرار ۵۰۰ نجاتگر، پرستار و پزشک در مصلی تهران، افزود: ۲۲ دستگاه آمبولانس، ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس، یک دستگاه اتاق عمل سیار، یک دستگاه آی سی یو موبایل و یک دستگاه خودروی ارتباطات هم در تهران برای خدمت‌رسانی در نظر گرفته شده است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

آرمین سلسانی ، در حاشیه این نشست در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به موضوعی که برای یکی از معادن واقع در منطقه حفاظت شده پیش آمده و محل اختلاف محیط زیست و سازمان صنعت، معدن و...
به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...

مطالب مرتبط با برچسب