پنجشنبه, ۰۹ تیر ۱۴۰۱
»   اجتماعی, بین الملل  »   ۱۴ ملوان سرگردان در اقیانوس اطلس نجات یافتند
24 بهمن 1395 , ساعت 11:47

۱۴ ملوان سرگردان در اقیانوس اطلس نجات یافتند

قایق این ۱۴ ملوان به دلیل طوفان در اقیانوس اطلس آسیب دیده بود که پس از دو روز سرگردانی در میان آب کشتی نیروی دریایی انگلیس آنان را نجات دادند.

این قایق پس از طیِ یک سفر چهار ماهه، در حال ادامه سفر از مجمع الجزایر آزور در پرتغال به سمت انگلیس بود که روز پنجشنبه به دلیل وقوع طوفان آسیب دید.

پیش از این نیز تانکر حامل مواد شیمیایی فنلاند با کمک هواپیماهای نیروی هوایی آمریکا تلاش کردند سرنشینان این قایق را نجات دهند اما به دلیل نامناسب بودن وضعیت جوی موفق نشدند.

به نقل از بی‌بی‌سی، به گفته سرنشینان این قایق پنج روز پس از ترک مجمع الجزایر آزور به دلیل اصابت با یک موج دچار مشکل شد و اکنون ۱۴ ملوان سرگردان در اقیانوس اطلس نجات یافتند .

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , بین الملل

علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...
نشست بررسی ظرفیتهای مازندران و استرالیا جهت برقراری تعاملات تجاری بین دو طرف، با حضور سفیر استرالیا در تهران، رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران و رییس نمایندگی امورخارجه در مازندران در سالن کنفرانس اتاق برگزار شد. رییس اتاق بازرگنی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها