چهارشنبه, ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
»   اجتماعی, بین الملل  »   ۱۴ ملوان سرگردان در اقیانوس اطلس نجات یافتند
۲۴ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۴۷

۱۴ ملوان سرگردان در اقیانوس اطلس نجات یافتند

قایق این ۱۴ ملوان به دلیل طوفان در اقیانوس اطلس آسیب دیده بود که پس از دو روز سرگردانی در میان آب کشتی نیروی دریایی انگلیس آنان را نجات دادند.

این قایق پس از طیِ یک سفر چهار ماهه، در حال ادامه سفر از مجمع الجزایر آزور در پرتغال به سمت انگلیس بود که روز پنجشنبه به دلیل وقوع طوفان آسیب دید.

پیش از این نیز تانکر حامل مواد شیمیایی فنلاند با کمک هواپیماهای نیروی هوایی آمریکا تلاش کردند سرنشینان این قایق را نجات دهند اما به دلیل نامناسب بودن وضعیت جوی موفق نشدند.

به نقل از بی‌بی‌سی، به گفته سرنشینان این قایق پنج روز پس از ترک مجمع الجزایر آزور به دلیل اصابت با یک موج دچار مشکل شد و اکنون ۱۴ ملوان سرگردان در اقیانوس اطلس نجات یافتند .

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , بین الملل

به نقل از گاردین، اسپانیا حراج شدن یک تابلو نقاشی که احتمال دارد یکی از آثار «کاراواجو»،‌ نقاش مشهور رنسانس باشد را متوقف کرد. مطالعات دقیق‌تر بر روی این نقاشی که مسیح (ع) را درحالی که زخمی شده است به تصویر...
به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهرداد محقق زاده گفت: اجرای متناسب‌سازی مستمری یکی از اصلی ترین دغدغه و مطالبه بازنشستگان و مستمری‌بگیران بوده که همواره موکول به تأمین بار مالی آن توسط دولت شده است...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها