شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, بین الملل  »   ۱۴ ملوان سرگردان در اقیانوس اطلس نجات یافتند
۲۴ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۴۷

۱۴ ملوان سرگردان در اقیانوس اطلس نجات یافتند

قایق این ۱۴ ملوان به دلیل طوفان در اقیانوس اطلس آسیب دیده بود که پس از دو روز سرگردانی در میان آب کشتی نیروی دریایی انگلیس آنان را نجات دادند.

این قایق پس از طیِ یک سفر چهار ماهه، در حال ادامه سفر از مجمع الجزایر آزور در پرتغال به سمت انگلیس بود که روز پنجشنبه به دلیل وقوع طوفان آسیب دید.

پیش از این نیز تانکر حامل مواد شیمیایی فنلاند با کمک هواپیماهای نیروی هوایی آمریکا تلاش کردند سرنشینان این قایق را نجات دهند اما به دلیل نامناسب بودن وضعیت جوی موفق نشدند.

به نقل از بی‌بی‌سی، به گفته سرنشینان این قایق پنج روز پس از ترک مجمع الجزایر آزور به دلیل اصابت با یک موج دچار مشکل شد و اکنون ۱۴ ملوان سرگردان در اقیانوس اطلس نجات یافتند .

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , بین الملل

به نقل از ایلنا،در روزهایی که سنگرهای تولید یک به یک، به دست غول بحران اقتصادی و ناکارآمدی سیستمی، در حال تسخیر است؛ شرکت‌هایی وجود دارند که کارگران آن‌ها برای نجات از تبعات بحران دست به دامان مقام‌ها شدند. جلساتی...
به نقل از ایرنا،این مهم در راستای نام‌گذاری سال جاری با عنوان «سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» توسط رهبر معظم انقلاب، همچنین لزوم حمایت از صاحبان صنایع کوچک انجام شد. به این منظور صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک با پذیرش ریسک...

مطالب مرتبط با برچسب