شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, صنعت و معدن, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   ۱۸میلیارد ریال به تکمیل زیرساخت های حرم بی بی حکیمه (س) اختصاص یافت
۲۸ تیر ۱۴۰۰ , ساعت ۱۵:۰۰

-رییس اداره میراث فرهنگی گردشگری صنایع دستی گچساران:

۱۸میلیارد ریال به تکمیل زیرساخت های حرم بی بی حکیمه (س) اختصاص یافت

الماس قبادی گفت: ۱۸میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات طرح های جهش تولید و منابع استانی برای تکمیل,نوسازی و تجهیز کمپین اقامتی حرم بی بی حکیمه (س) در این شهرستان اختصاص یافت.

الماس قبادی گفت:۱۳میلیارد ریال این میزان از محل طرح های جهش تولید برای انجام اقداماتی چون ادامه دیوار چینی،اصلاح ورودی ،تعمیر سرویس های بهداشتی،روشویی ها و حمام ها اختصاص یافته است.

پیمانکار این طرح پس از انجام مراحل قانونی مناقصه تعیین شده و عوامل اجرایی هم اکنون در حال مقدمات شروع عملیات اجرایی تکمیل کمپین اقامتی حرم بی بی حکیمه (س) هستند و این طرح  براساس قرارداد تا چهار ماه آینده بهره برداری می شود.

بهره برداری از طرح توسعه زیرساخت های این بارگاه نورانی افزون بر رونق گردشگری مذهبی پنج فرصت شغلی جدید نیز فراهم می کند.

 استفاده از محوطه حرم  برای خواب باید ممنوع شود تا ضمن امنیت بهتر زائران بستر استقبال سرمایه گذاران برای اجرای طرح های گردشگری در این مکان مقدس فراهم شود.

کمبود زیرساخت هایی مانند زائرسرا،هتل و رستوران باعث شده گردشگران نتوانند در این مکان اقامت کنند و فرصت ایجاد ده ها شغل نیز از دست می رود.

وجود چشمه آب گرم،قرار داشتن شکل منحصر به فرد بقعه متبرکه بی بی حکیمه (س) در دل کوه و اقلیم مفرح این منطقه به ویژه از مهرماه تا اواخر اردیبهشت ماه از جذابیت هایی است که شوق مردم برای بازدید از این مکان را بیشتر کرده است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , صنعت و معدن  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

گچ یکی از پرکاربردترین مصالح در ساختمان ها و صنایع می باشد. یکی از کاربردهای ویژهٔ گچ، اندود کردن دیوارها و آراستن سطوح داخلی ساختمان هاست و با استفاده از هنر گچبری به آن زیبایی می‌بخشند. گچ صنعتی امید،سمنان، تولید کننده...
به نقل از ایلنا،در روزهایی که سنگرهای تولید یک به یک، به دست غول بحران اقتصادی و ناکارآمدی سیستمی، در حال تسخیر است؛ شرکت‌هایی وجود دارند که کارگران آن‌ها برای نجات از تبعات بحران دست به دامان مقام‌ها شدند. جلساتی...

مطالب مرتبط با برچسب