شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
»   اقتصادی, امور زیربنایی, خودرو  »   ۴۷.۵ درصد رشد سود برای شرکت ماروتی سوزوکی هند
۷ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۱۸

در سه ماهه چهارم سال گذشته

۴۷.۵ درصد رشد سود برای شرکت ماروتی سوزوکی هند

شرکت ماروتی سوزوکی هند در سه ماهه چهارم سال گذشته ۴۷.۵ درصد رشد سود گزارش کرد که به کمک فروش قوی خودروهای گران قیمت‌تر و خودروهای شاسی بلند است.

 سود خالص ماروتی سوزوکی در سه ماهه منتهی به ۳۱ دسامبر به ۱۷.۴۵ میلیارد روپیه (۲۵۶ میلیون دلار) در مقایسه با ۱۱.۸۳ میلیارد روپیه در مدت مشابه سال ۲۰۱۵ افزایش یافت.

بر اساس گزارش رویترز، درآمد کل ماروتی سوزوکی که عمده سهام آن در اختیار سوزوکی موتور ژاپن است، ۱۳ درصد رشد کرد و به ۱۹۱.۷ میلیارد روپیه رسید. این شرکت مجموعا ۳۸۷ هزار و ۲۵۱ خودرو در سه ماهه چهارم سال گذشته فروخت که ۳.۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشت.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , امور زیربنایی  , خودرو

به نقل از ایلنا،در روزهایی که سنگرهای تولید یک به یک، به دست غول بحران اقتصادی و ناکارآمدی سیستمی، در حال تسخیر است؛ شرکت‌هایی وجود دارند که کارگران آن‌ها برای نجات از تبعات بحران دست به دامان مقام‌ها شدند. جلساتی...
به نقل از ایرنا،این مهم در راستای نام‌گذاری سال جاری با عنوان «سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» توسط رهبر معظم انقلاب، همچنین لزوم حمایت از صاحبان صنایع کوچک انجام شد. به این منظور صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک با پذیرش ریسک...

مطالب مرتبط با برچسب