جمعه, ۲۱ مرداد ۱۴۰۱
»   اقتصادی, امور زیربنایی, خودرو  »   ۴۷.۵ درصد رشد سود برای شرکت ماروتی سوزوکی هند
7 بهمن 1395 , ساعت 11:18

در سه ماهه چهارم سال گذشته

۴۷.۵ درصد رشد سود برای شرکت ماروتی سوزوکی هند

شرکت ماروتی سوزوکی هند در سه ماهه چهارم سال گذشته ۴۷.۵ درصد رشد سود گزارش کرد که به کمک فروش قوی خودروهای گران قیمت‌تر و خودروهای شاسی بلند است.

 سود خالص ماروتی سوزوکی در سه ماهه منتهی به ۳۱ دسامبر به ۱۷.۴۵ میلیارد روپیه (۲۵۶ میلیون دلار) در مقایسه با ۱۱.۸۳ میلیارد روپیه در مدت مشابه سال ۲۰۱۵ افزایش یافت.

بر اساس گزارش رویترز، درآمد کل ماروتی سوزوکی که عمده سهام آن در اختیار سوزوکی موتور ژاپن است، ۱۳ درصد رشد کرد و به ۱۹۱.۷ میلیارد روپیه رسید. این شرکت مجموعا ۳۸۷ هزار و ۲۵۱ خودرو در سه ماهه چهارم سال گذشته فروخت که ۳.۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشت.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , امور زیربنایی  , خودرو

مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: امسال ۶۵۰ میلیارد ریال برای گازرسانی به روستاها و واحدهای صنعتی شهرستان بانه اختصاص یافته است. احمد فعله‌گری تعداد روستاهای دارای قابلیت گازرسانی در بانه را ۱۹۰ مورد عنوان کرد و اظهار داشت: تاکنون ۱۵۶...
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر پارسیان با اشاره به خروج این منطقه از رکود چندین‌ساله، گفت: ۲۵۰ نیروی بومی این شهرستان از شهریورماه سال گذشته تاکنون در این منطقه ویژه به کارگیری شده‌اند و به زودی نیروهای بیشتری...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها