پربازدید های سه شنبه, ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

سه شنبه, ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
»   اقتصادی, مسکن و عمران  »   ۶۲۹ پروژه اقتصادی به تایید نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی رسید
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ , ساعت ۱۴:۰۸

۶۲۹ پروژه اقتصادی به تایید نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی رسید

علی اکبر لبافی اظهار کرد: پس از گذشت یک سال از آغاز طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در استان، تعداد معین‌های اقتصاد مقاومتی به ۱۶۳ معین رسیده است که ۹۸ درصد آنها را بخش خصوصی و موسسات عمومی غیر دولتی تشکیل می‌دهند.
وی با بیان اینکه نقشه راه فعالیت‌ها در ۶ گام با ۴۰ برنامه عملیاتی تهیه، تدوین وابلاغ شده است، افزود: تاکنون بیش از ۱۱۰۰ طرح کسب و کار مورد بررسی قرار گرفته و کارت‌های اهداف برای بیش از ۴۰ درصد روستاهای استان توسط نهاد‌ مردمی اقتصاد‌مقاومتی تهیه و صادر شده است.

دبیر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی تصریح کرد: تاکنون ۱۵۵۵ پروژه یا کسب و کار متوسط و کوچک توسط ۷۳ معین اقتصاد مقاومتی استان در ۲۸ شهرستان، در سامانه رصد فعالیت معین‌ها ثبت شده که از این تعداد، ۶۲۹ پروژه توسط ۳۵ معین به تایید گروه کارشناسی نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی رسیده است.

لبافی خاطرنشان کرد: حجم کل سرمایه گذاری ۲۴۰۰ میلیارد تومان پیش بینی شده است که با بهره‌برداری کامل طرح‌ها، پیش‌بینی شده این فعالیت‌ها ۵ هزار و ۹۶۱ فرصت شغلی در استان ایجاد خواهد کرد که تاکنون اسامی ۴۰۰ نفر از شاغلین ثبت شده است.

 

برگرفته از سایت اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی خراسان رضوی

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , مسکن و عمران

به نقل از خبرفوری ; «حسام الدین آشنا» دوشنبه شب در این پیام توییتری یادآور شد: اماکن بتدریج بسته شد و بتدریج هم باز خواهد شد. آن‌ که اول بسته شده، آخر باز می‌شود چرا که بیشترین خطر را برای...
فهرست بهای رشته انتقال و توزیع آب روستایی سال ۱۳۹۹ جهت دانلودکلیک...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها