دوشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, برندگان مناقصات, مسکن و عمران  »   برگزاری مناقصه اجرای بازار مبل و منبت ملایر با زیربنای ۱۴ هزار مترمربع
۱۸ مهر ۱۴۰۰ , ساعت ۱۴:۵۸

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر :

برگزاری مناقصه اجرای بازار مبل و منبت ملایر با زیربنای ۱۴ هزار مترمربع

مناقصه با عنوان « پروژه ساختمانی تجاری مبلمان سیفیه » با زیربنای حدودی 7100 و 6800 مترمربع در خرداد ماه سال جاری برگزار شده است .

حجت الاسلام “ابوذر عباسی” روز یکشنبه به مناسبت دهه وقف در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای اجرای بازار مبل و منبت ملایر با زیربنای ۱۴ هزار مترمربع ۵۰ میلیارد تومان اعتبار برآورد شده که با صدور نقشه پروانه آن، بزودی با برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار، عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود .

شایان ذکر است ، این مناقصه با عنوان « پروژه ساختمانی تجاری مبلمان سیفیه » با زیربنای حدودی ۷۱۰۰ و ۶۸۰۰ مترمربع در خرداد ماه سال جاری برگزار شده است .

وی افزود: برای اجرای هایپرمارکت مسکن با زیربنای پنج هزار مترمربع ۲۵ میلیارد تومان و برای احداث جایگاه سوخت نیز با زیربنای ۶ هزار مترمربع اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر ادامه داد: با اجرای این پروژه‌ها اشتغال خوبی در ملایر ایجاد می‌شود و بدون نقش بسزایی در توسعه فرهنگی و رونق اقتصادی شهرستان ایجاد خواهد شد.

برگرفته از سایت ایرنا

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , برندگان مناقصات  , مسکن و عمران

به نقل از ایسنا، براساس آخرین آمارها متوسط قیمت یک متر مربع مسکن در شهر تهران طی مهرماه به ۳۱ میلیون و ۶۳۱ هزار تومان رسیده که نسبت به ماه قبل ۰.۲ درصد کاهش و در مقایسه با مدت مشابه...
به نقل از خبرفوری، ابوذر صالحی، با اشاره به آخرین وضعیت بیمه مشترکان نوسانات برق گفت: آگهی سوم مناقصه نوسانات برق با حضور شرکت‌های بیمه گذار برگزار می‌شود. او ادامه داد: ماه گذشته پرونده ها بازگشایی شد که متاسفانه به دلیل...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها