جمعه, ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
»   سیاسی  »   رأی مردم رأی به اصلاحات و برنامه‌های «روحانی» بود
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۴۷

رأی مردم رأی به اصلاحات و برنامه‌های «روحانی» بود

نماینده اصلاح طلب مجلس، جلال میرزایی در ارزیابی خود از حضور و مشارکت مردم در انتخابات گفت: حضور مردم در این شرایط کم نظیر بود و پاسخ این اعتماد این است که از تفسیرهای ناصواب خودداری کنیم و بپذیریم رایی که داده شده رای به گفتمان اصلاحات و برنامه‌های آقای روحانی بود.

نماینده مردم ایلام درمجلس تصریح کرد: باید مجال بدهیم که این برنامه ها اجرایی شود و نخواهیم که یک عده علیه دولت کارشکنی کنند.

این عضو فراکسیون امید مجلس افزود: پیام انتخابات روشن است. این پیام حکایت از گفتمان دولت و اصلاحات و به نوعی امیدوار بودن، دارد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: باید به پیام واقعی رأی مردم توجه کنیم و از تعدیل و تفسیرها خودداری کنیم، راه امیدواری و پیام این انتخابات به برنامه‌های روحانی است. اینکه دوباره بخواهیم کلی گویی کنیم در واقع به  حاشیه بردن برنامه های آقای روحانی است.

میرزایی در پایان اظهار کرد: وعده‌هایی که به مردم داده شده نشان می دهد که اقبال اصلی مردم به این گفتمان بوده است و این گفتمان در چارچوب نظام وظایف خود را انجام خواهد داد.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع سیاسی

به نقل از اردوپوینت، سرگئی ریابکوف روز دوشنبه پیش از آغاز دور دوم رایزنی‌ها در وین گفت: نیازی به واکنش بیش از حد در مذاکرات درباره برنامه جامع اقدام مشترک از جمله لغو احتمالی تحریم‌های واشنگتن علیه ایران نیست. درمورد...
محاکمه نخست وزیر سابق کویت به اتهام فساد مالی تهران- ایرنا- کمیته تحقیقات دادگاه وزیران ، حکم رسیدگی به پرونده «جابر المبارک» نخست وزیر پیشین ، «خالد الجراح» وزیر دفاع سابق و ۴ نفر دیگر از مسئولان این کشور را به...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها