سه شنبه, ۰۷ تیر ۱۴۰۱
»   سیاسی  »   رأی مردم رأی به اصلاحات و برنامه‌های «روحانی» بود
30 اردیبهشت 1396 , ساعت 10:47

رأی مردم رأی به اصلاحات و برنامه‌های «روحانی» بود

نماینده اصلاح طلب مجلس، جلال میرزایی در ارزیابی خود از حضور و مشارکت مردم در انتخابات گفت: حضور مردم در این شرایط کم نظیر بود و پاسخ این اعتماد این است که از تفسیرهای ناصواب خودداری کنیم و بپذیریم رایی که داده شده رای به گفتمان اصلاحات و برنامه‌های آقای روحانی بود.

نماینده مردم ایلام درمجلس تصریح کرد: باید مجال بدهیم که این برنامه ها اجرایی شود و نخواهیم که یک عده علیه دولت کارشکنی کنند.

این عضو فراکسیون امید مجلس افزود: پیام انتخابات روشن است. این پیام حکایت از گفتمان دولت و اصلاحات و به نوعی امیدوار بودن، دارد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: باید به پیام واقعی رأی مردم توجه کنیم و از تعدیل و تفسیرها خودداری کنیم، راه امیدواری و پیام این انتخابات به برنامه‌های روحانی است. اینکه دوباره بخواهیم کلی گویی کنیم در واقع به  حاشیه بردن برنامه های آقای روحانی است.

میرزایی در پایان اظهار کرد: وعده‌هایی که به مردم داده شده نشان می دهد که اقبال اصلی مردم به این گفتمان بوده است و این گفتمان در چارچوب نظام وظایف خود را انجام خواهد داد.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع سیاسی

قیمت هر شانه تخم مرغ ۳۰ عددی در مغازه های سطح شهر تهران ۵۵ تا ۶۰ هزار تومان و در میادین میوه و تره بار ۴۳ هزار تومان است. بر اساس مشاهدات میدانی از برخی از خرده فروشی های سطح شهر...
سخنگوی گمرک گفت: در مهر ماه امسال 19 میلیون و554هزار تن کالا به ارزش 9 میلیارد و 886 میلیون دلار بین ایران و کشورهای جهان تبادل شد که با ثبت رکورد صادرات پنج میلیارد و 268میلیون دلاری در این ماه،...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها