شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
»   بانک و بیمه  »   بانک سینا از بیشترین پرداخت کننده تسهیلات به صنایع کوچک
۱ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۴۱

بانک سینا از بیشترین پرداخت کننده تسهیلات به صنایع کوچک

بانک سینا در سال ۹۵ جزو بیشترین پرداخت‌کنندگان تسهیلات از طریق ضمانت‌نامه‌های صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک بوده است.

بانک سینا اعلام‌کرد: این بانک با هدف حمایت از توسعه و رونق بنگاه‌های تولیدی کوچک و متوسط، تسهیلات متعددی را از طریق ضمانت‌نامه‌های صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک به این بنگاه‌ها به ویژه در مناطق کمتر برخوردار کشور، پرداخت کرده که اثرگذاری مطلوب و قابل توجهی در شتاب بخشی به روند تولید و همچنین حل مشکلات اقتصادی این بنگاه‌ها داشته است.

طبق گزارشی که اخیرا از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شده، بانک سینا در زمره بانک‌های نخست بیشترین پرداخت‌کننده تسهیلات از طریق ضمانت‌نامه‌های صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در سال ۹۵ بوده است.

این بانک با امضای تفاهم‌نامه همکاری با استانداری‌های کشور، تسهیلات قابل توجهی را با هدف رونق اقتصادی مناطق مختلف کشور به واحدهای تولیدی واجد شرایط به ویژه در مناطق کمتر برخوردار پرداخت می‌کند. بانک فوق همچنین در راستای کمک به رونق شبکه حمل و نقل روستایی، به مددجویان کمیته امداد حضرت امام(ره)، تسهیلات خرید خودرو حمل مسافر و بار اعطا می‌کند.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بانک و بیمه

به نقل از ایلنا،در مناقصه بیمه تکمیلی کارکنان وزارت نیرو، شرکت آتیه سازان حافظ به همراه دو شرکت بیمه‌گر رازی و نوین به منظور انجام خدمات بیمه‌ای به شرکت‌های مادر تخصصی و شرکت‌های زیرمجموعه این وزارتخانه برنده اعلام شد. گفتنی است...
به نقل از اقتصاد آنلاین،بیمه آسیا به دلیل اعتبار و ارائه کیفیت مناسب خدمات و با توجه به کسب بالاترین سطح رضایت بیمه گذاران و ارائه نرخ فنی مناسب،  در مناقصه دانشگاه رازی کرمانشاه، گوی سبقت را از سایر رقبا...

مطالب مرتبط با برچسب