شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
»   فرهنگ و هنر, فرهنگی  »   اینستاگرام همسر «محسن فروزان» به محرومیت وی منجر شد
۶ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۲۷

اینستاگرام همسر «محسن فروزان» به محرومیت وی منجر شد

دبیر فدراسیون فوتبال علیرضا اسدی در نشست سالانه مربیان حضور یافت و در حاشیه این نشست اظهار کرد: دلیل غیبت بعضی از مربیان به خودشان مربوط است و باید از آن‌ها سوال شود که چرا در این نشست شرکت نکردند. ما دعوتنامه‌ای را برای آن‌ها فرستادیم و با باشگاه‌ها هماهنگ کردیم. یکی از دلایل مهم غیبت مربیان، همزمان بودن این جلسه با کلاس‌های مربیگری است و شاید به خاطر خستگی نتوانستند در این نشست شرکت کنند. یکی از دلایل دیگر آن وجود سوال‌های تکراری بعضی از مربیان بود. به طوری که بعضی از مربیان غایب فکر می‌کردند دغدغه و سوال آن‌ها را ممکن است مربی دیگری که در جلسه حضور دارد بپرسد و به همین دلیل ضرورتی ندیدند که در این نشست شرکت کنند.

وی درباره حق اعتراض مربیان غایب درباره برنامه پیشنهادی سازمان لیگ اظهار کرد: وقتی فرصتی به آن‌ها داده شده تا نقطه نظرات خود را بگویند آن‌ها این فرصت را از خود سلب کردند. ما به دنبال گرفتن فضا از مربیان نیستیم و قصدمان از این نشست برطرف شدن مشکلات بود.

اسدی درباره حل شدن مشکلات مربیان اظهار کرد: در همه جای دنیا وقتی چنین جلساتی برگزار می‌شود بخشی خوبی از مشکلات حل می‌شود. باید اصول رعایت شود و اصلی‌ترین اصول آن درک متقابل یکدیگر است. باید بتوانیم یکدیگر را جای خود بگذاریم. اگر ما درک متقابلی از یکدیگر داشته باشیم می‌توانیم هزینه‌ها را کاهش دهیم. مشکلی که وجود دارد این است که کسی نمی‌خواهد این هزینه‌ها را بپردازد و همه مدعی هستند و این باعث می‌شود که مشکلات حل نشود.

وی اضافه کرد: مطلب دیگری که وجود دارد این است که مشکلات باید دسته‌بندی شود و برای آن‌ها شاخصی در نظر گرفته شود و به صورت علمی آن‌ها را مقایسه کرد. اگر کاهش پیدا کرده باشد در برنامه‌ریزی خود موفق بوده‌ایم همچنین باید توقعات‌مان متناسب با دارایی‌هایمان باشد. من احساس می‌کنم توقعات باشگاه‌ها با آن چیزی که دارند تناسب ندارد.

دبیر فدراسیون فوتبال درباره تضمینی برای برطرف شدن مشکلات باشگاه‌ها و سازمان لیگ اظهار کرد: هر کسی که در فوتبال فعالیت می‌کند باید وظیفه خود را به عنوان کسی که در این رشته فعالیت می‌کند بداند. باید درک متقابلی از تمام اعضا داشته باشد و بتواند با همکاری مشکلات را حل کند. مشکلات به گونه‌ای نیست که یک نفر بخواهد یک تنه آن‌ها را حل کند.

اسدی درباره حکم عجیب محسن فروزان برای اینستاگرام همسر وی که از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اعلام شد توضیح داد: آقای تاج رییس فدراسیون و طبق اساسنامه می‌تواند آن حکم را تعلیق کند. درست یا غلط بودن حکم محسن فروزان را قاضی باید قضاوت کند. فضای اجتماعی جامعه ما هنجار و ناهنجارهایی دارد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر  , فرهنگی

به نقل از ابرنا، با پایان‌ یافتن مهلت شرکت در فراخوان‌های عمومی واگذاری حق بهره‌برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی (اسفند ۹۹)، نشست کمیسیون فراخوان با حضور اعضای رسمی کمیسیون مزایده، نماینده سازمان بازرسی کشور و نماینده بازرسی وزارت میراث...
به گزارش خبرنگار ایلنا، سال 1389،زمانی که علی اکبر شعبانی‌فر استاندار استان مرکزی و هوشنگ بازوند نیز در پست معاونت عمرانی این استان بودند ، استارت احداث موزه بزرگ اراک زده شد.از آن زمان تا کنون 10 سال می‌گذرد، اما...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها