سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه میادین نفتی با مشارکت شرکت های ایرانی انجام می شود؟
۶ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۳۴

مناقصه میادین نفتی با مشارکت شرکت های ایرانی انجام می شود؟

محمدرضا تابش، عضو کمیسیون برنامه و بودجه که در یکصدوهفتاد و دومین اجلاس اوپک به سرپرستی وزیر نفت شرکت کرده بود در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به دستاوردهای این سفر گفت: مهمترین دستاورد اجلاس اوپک با غیر اوپکی‌ها موافقت در راستای تمدید توافق قبلی مبنی بر کاهش تولید نفت با حفظ سهمیه تولید ایران برای ٩ماه است.

‏‎وی اظهار داشت: در این سفر  مهندس زنگنه با شرکت‌های توتال فرانسوی، لوک اویل روسی و گس پروم روسی ملاقات‌ها و مذاکراتی مثبت و خوبی داشت.

تابش ادامه داد: هم‌چنین در حاشیه این اجلاس مذاکراتی با شرکت‌های خارجی برای حضور در مناقصه میادین نفتی برای توسعه این میادین  در قالب قراردادهای جدید نفتی با مشارکت شرکت‌های ایرانی انجام شد که در آینده نزدیک نهایی خواهد شد.

وی با اشاره به پیام تبریک و ابراز خوشحالی اعضای اوپک به مناسبت انتخاب مجدد روحانی به عنوان رئیس‌جمهور ایران یادآور شد: اعضای اوپک این امر را نشانه  ثبات و عزم ملت ایران برای حفظ اعتدال و پیمودن مسیر تعامل با جهان عنوان کردند.

وی با بیان اینکه در اجلاس اخیر گینه عضو جدید اوپک شد، گفت: قرار شد راجع به عضویت مجدد اندونزی که دو سال است به حالت تعلیق در آمده است در اجلاس بعدی اوپک تصمیم‌گیری شود.

گفتنی است اجلاس اوپک روز پنجشنبه در وین پایتخت اتریش آغاز به کار کرد که هیات  ایرانی به سرپرستی بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت، محمدرضا تابش عضو کمیسیون برنامه و بودجه، کشت زر و عدل هاشمی پور اعضای کمیسیون انرژی مجلس در این اجلاس به مدت دو روز شرکت کردند.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

پیروز کرمی گفت:سرانه دانش آموزی در مدارس  کهگیلویه و بویراحمد ۸.۲ درصد بوده که نسبت به متوسط کشور که تقریبا ۵.۲ می باشد سرانه آموزشی نسبتا خوبی را در استان داریم.  در سال گذشته ۱۷۴ کلاس درس توسط سازمان نوسازی مدارس کهگیلویه...
دکتر پیمان صابریان گفت:پیشرفت های خوب و قابل توجهی را به نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری داشتیم و دکتر کولیوند زحمات زیادی داشتند.  هدفمان این است که بتوانیم خدمات و امکانات با کیفیتی به مردم ارائه کنیم.  با تامین بودجه،...

مطالب مرتبط با برچسب