شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
»   فرهنگ و هنر, فرهنگی  »   مهلت ثبت‌نام آزمون ارشد پزشکی96 تا پایان وقت امروز
۸ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۲۴

مهلت ثبت‌نام آزمون ارشد پزشکی۹۶ تا پایان وقت امروز

دکتر محمدحسین پورکاظمی، ضمن اعلام این مطلب و با اشاره به اینکه، تاکنون ۸۰ هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی سال ۹۶ ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: افرادی که تاکنون موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشده‌اند و یا نیاز به ویرایش اطلاعات دارند، تا پایان وقت امروز، دوشنبه هشتم خردادماه مهلت دارند با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی، نسبت به ثبت‌نام در آزمون و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در ادامه یادآور شد: سال گذشته با احتساب استعدادهای درخشان ۶ هزار و ۵۰۰ نفر در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی پذیرفته شدند و امسال نیز این ظرفیت پذیرش کاهش نمی‌یابد.

به نقل از مفدا، دکتر پورکاظمی در پایان خاطرنشان کرد: مهلت ثبت‌نام آزمون ارشد پزشکی۹۶ تا پایان وقت امروز است و  برای پذیرش در ۸۱ کدرشته امتحانی دوره های روزانه (عادی)، شهریه پرداز و دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۲ و ۲۳ تیرماه سال جاری در شهرهای اراک، سمنان، ارومیه، سنندج، اردبیل، شیراز، اصفهان، شهرکرد، اهواز، قزوین، ایلام، قم، بندرعباس، کاشان، بیرجند، کرمان، بوشهر، کرمانشاه، تبریز، گرگان، تهران، خرم آباد، رشت، مشهد، زاهدان، همدان، زنجان، یاسوج، ساری و یزد برگزار می‌شود.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر  , فرهنگی

به نقل از ابرنا، با پایان‌ یافتن مهلت شرکت در فراخوان‌های عمومی واگذاری حق بهره‌برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی (اسفند ۹۹)، نشست کمیسیون فراخوان با حضور اعضای رسمی کمیسیون مزایده، نماینده سازمان بازرسی کشور و نماینده بازرسی وزارت میراث...
به گزارش خبرنگار ایلنا، سال 1389،زمانی که علی اکبر شعبانی‌فر استاندار استان مرکزی و هوشنگ بازوند نیز در پست معاونت عمرانی این استان بودند ، استارت احداث موزه بزرگ اراک زده شد.از آن زمان تا کنون 10 سال می‌گذرد، اما...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها