یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
»   تئاتر, فرهنگ و هنر  »   بلیت تئاتر «اعتراف» شهاب حسینی پیش فروش می شود
۲۷ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۳۰

آغاز فروش بلیت روزهای هفتم، هشتم و نهم تیر ماه

بلیت تئاتر «اعتراف» شهاب حسینی پیش فروش می شود

پیش فروش بلیت‌های سه روز نخست نمایش «اعتراف» که از ظهر روز دوشنبه بیست و سوم خرداد ماه آغاز شده بود، در کمتر از ۲۴ ساعت فروخته شد و سپس به دلیل استقبال کم سابقه‌ی مخاطبین تئاتر، پیش فروش سه روز بعدی نیز آغاز شد که شب گذشته بار دیگر بلیت‌های موجود برای فروش به اتمام رسید.
این درحالی است که چهار روز به آغاز اجرای نمایش «اعتراف» باقی مانده است. بدین ترتیب بلیت‌های هفته‌ی اول این نمایش در پیش فروش به اتمام رسیده است.
بنابر استقبال مخاطبین و برنامه‌ریزی‌های انجام شده، بار دیگر سایت‌های «ایران کنسرت» و «ایران نمایش» از ظهر امروز ۲۷ خرداد ماه آماده‌ی فروش بلیت تئاتر «اعتراف» شهاب حسینی روزهای هفتم، هشتم و نهم تیر ماه خواهند بود.
شهاب حسینی نمایش «اعتراف» را از ۳۱ خرداد بر اساس متنی از برد میرمن به روی صحنه می‌برد. اجرای این نمایش تا پایان مرداد ماه ادامه خواهد داشت.
بازیگران نمایش «اعتراف» عبارتند از: علی نصیریان، شهاب حسینی، صالح میرزا آقایی ، نیما رئیسی، مهدی بجستانی، پرویز بزرگی، شهرام ابراهیمی، میثاق زارع، غزاله نظر، ایلیا نصرالهی، پرند عین بیگی، تنی آواکیان، فاطمه عرب کرمانی، مهران هاشمی و فرنام حقیقت‌جو.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع تئاتر  , فرهنگ و هنر

به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...
به نقل از ایرنا،نقاشی خودویرانگر دختری با بادکنک (Girl With Balloon) از بنکسی در سال ۲۰۱۸ در یک حراجی در لندن به قیمت ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار پوند به یک مجموعه‌دار فروخته شد؛ اما به محض به پایان رسیدن مزایده، همانطور...

مطالب مرتبط با برچسب